1. Milk Shake Icy Blond 300ml

    Milk Shake Icy Blond 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    17,27 € 57,57 €/lt
    Ad

    0

  2. Milk Shake Make My Day 300ml

    Milk Shake Make My Day 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από13,45 € 44,83 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  3. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,31 € 54,37 €/lt
    Ad

    0

  4. Milk Shake Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    Milk Shake Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από11,90 € 39,67 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  5. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,35 € 51,17 €/lt
    Ad

    0

  6. Milk Shake Volume Solution 1000ml

    Milk Shake Volume Solution 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από22,36 € 22,36 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  7. Milk Shake Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml

    Milk Shake Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    17,27 € 57,57 €/lt
    Ad

    0

  8. Milk Shake Curl Passion 300ml

    Milk Shake Curl Passion 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    από14,45 € 48,17 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  9. Milk Shake Shine 1000ml

    Milk Shake Shine 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από30,69 € 30,69 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  10. Milk Shake Moisture Plus 300ml

    Milk Shake Moisture Plus 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    από18,23 € 60,77 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  11. Milk Shake Purifying Blend 300ml

    Milk Shake Purifying Blend 300ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    11,31 € 37,7 €/lt

    0

  12. Milk Shake Purifying Blend 300ml

    Milk Shake Purifying Blend 300ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα

    από11,22 € 37,4 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  13. Milk Shake Volume Solution 300ml

    Milk Shake Volume Solution 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από10,23 € 34,1 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  14. Milk Shake Shine 1000ml

    Milk Shake Shine 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από30,58 € 30,58 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  15. Milk Shake Energizing Blend 300ml

    Milk Shake Energizing Blend 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από10,40 € 34,67 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  16. Milk Shake Deep Cleaning 300ml

    Milk Shake Deep Cleaning 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    17,00 € 56,67 €/lt

    0

  17. Milk Shake Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 300ml

    Milk Shake Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    15,83 € 52,77 €/lt
    Ad

    0

  18. Milk Shake Lifestyling Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Milk Shake Lifestyling Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    43,09 € 215,45 €/lt

    0

  19. Milk Shake Deep Cleaning 1000ml

    Milk Shake Deep Cleaning 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    106,16 € 106,16 €/lt
    Ad

    0

  20. Milk Shake Cold Brunette 300ml

    Milk Shake Cold Brunette 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από18,23 € 60,77 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  21. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,35 € 51,17 €/lt
    Ad

    0

  22. Milk Shake Integrity & Strength 300ml

    Milk Shake Integrity & Strength 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ταλαιπωρημένα

    21,50 € 71,67 €/lt

    0

  23. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    17,27 € 57,57 €/lt
    Ad

    0

  24. Milk Shake Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 10ml

    Milk Shake Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 10ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    3,74 € 374 €/lt

    0

  25. Milk Shake Purifying Blend 1000ml

    Milk Shake Purifying Blend 1000ml

    Αντιμετώπιση: Πιτυρίδα, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    από40,87 € 40,87 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  26. Milk Shake K-respect Keratin System 500ml

    Milk Shake K-respect Keratin System 500ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    22,50 € 45 €/lt

    0

  27. Milk Shake Make My Day 1000ml

    Milk Shake Make My Day 1000ml

    από30,99 € 30,99 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  28. Milk Shake Σαμπουάν 10ml

    Milk Shake Σαμπουάν 10ml

    από3,74 € 374 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  29. Milk Shake K Respect 300ml

    0

  30. Milk Shake Argan Oil 300ml

    Milk Shake Argan Oil 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από12,92 € 43,07 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  31. Milk Shake Cold Brunette 1000ml

    Milk Shake Cold Brunette 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από28,51 € 28,51 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  32. Milk Shake K-respect 50ml

    Milk Shake K-respect 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Φριζαρισμένα

    από5,99 € 119,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  33. Milk Shake Hair Coloring

    Milk Shake Hair Coloring

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    Ad

    0

  34. Milk Shake Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 10ml 10gr

    0

  35. Milk Shake Nourishing 300ml

    Milk Shake Nourishing 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    17,27 € 57,57 €/lt
    Ad

    0

  36. Milk Shake Color Care 1000ml

    Milk Shake Color Care 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από30,80 € 30,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  37. Milk Shake K-Respect Preparing Refill 750ml

    Milk Shake K-Respect Preparing Refill 750ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    38,00 € 50,67 €/lt

    0

  38. Milk Shake Insta Light 1000ml

    Milk Shake Insta Light 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    67,08 € 67,08 €/lt

    0

  39. Milk Shake Color Care 50ml

    Milk Shake Color Care 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    19,10 € 382 €/lt

    0

  40. Milk Shake Energizing Blend 1000ml

    Milk Shake Energizing Blend 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από27,34 € 27,34 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  41. Milk Shake Color Care 1000ml

    Milk Shake Color Care 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    45,01 € 45,01 €/lt

    0

  42. Milk Shake Σαμπουάν Βαθύ Καθαρισμού 10ml

    0

  43. Milk Shake Energizing Blend 10ml

    Milk Shake Energizing Blend 10ml

    Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση / Πιτυρίδα

    4,70 € 470 €/lt

    0

  44. Milk Shake Icy Blond 300ml

    Milk Shake Icy Blond 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από16,79 € 55,97 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  45. Milk Shake Normalizing Blend 10ml

    Milk Shake Normalizing Blend 10ml

    Τύπος Μαλλιών: Κανονικά

    14,30 € 1.430 €/lt

    0

  46. Milk Shake Color Care Maintainer 300ml

    Milk Shake Color Care Maintainer 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από10,92 € 36,4 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  47. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από16,31 € 54,37 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  48. Milk Shake Curl Passion 1000ml

    Milk Shake Curl Passion 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Σγουρά

    από33,48 € 33,48 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  49. Milk Shake Normalizing Blend 300ml

    Milk Shake Normalizing Blend 300ml

    Αντιμετώπιση: Ευαίσθητο Τριχωτό, Τύπος Μαλλιών: Λιπαρά

    από18,08 € 60,27 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  50. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από13,39 € 44,63 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  51. Milk Shake Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 50ml

    Milk Shake Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    31,50 € 630 €/lt

    0

  52. Milk Shake Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml

    Milk Shake Σαμπουάν Ενυδάτωσης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    από16,92 € 56,4 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  53. Milk Shake Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 300ml

    Milk Shake Σαμπουάν Αναδόμησης/Θρέψης 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    από15,83 € 52,77 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  54. Milk Shake Deep Cleaning 1000ml

    Milk Shake Deep Cleaning 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    106,16 € 106,16 €/lt

    0

  55. Milk Shake Care 300ml

    Milk Shake Care 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από15,35 € 51,17 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  56. Milk Shake Shine 300ml

    Milk Shake Shine 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από15,81 € 52,7 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  57. Milk Shake Hair Coloring

    Milk Shake Hair Coloring

    Τύπος Μαλλιών: Εύθραυστα

    από13,99 € σε 2 καταστήματα

    0

  58. Milk Shake Nourishing 300ml

    Milk Shake Nourishing 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    από15,75 € 52,5 €/ltσε 6 καταστήματα

    0