1. Joico Innerjoi 300ml

    Joico Innerjoi 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,17 € 30,57 €/lt
    Ad

    0

  2. Joico Σαμπουάν Ενυδάτωσης

    0

  3. Joico Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    Joico Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    16,50 € 55 €/lt

    0

  4. Joico Vero K-pak Color Veroxide Cream Developer 950ml 12% 40 Vol

    Joico Vero K-pak Color Veroxide Cream Developer 950ml 12% 40 Vol

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    15,00 € 15,79 €/lt

    0

  5. Joico Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος

    Joico Σαμπουάν Διατήρησης Χρώματος

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    από23,25 € σε 2 καταστήματα

    0

  6. Joico Colorful Anti Fade

    Joico Colorful Anti Fade

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    29,41 € 29,41 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  7. Joico Blonde Life

    Joico Blonde Life

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    28,91 € - 31,91 € από 28,91 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  8. Joico K-PAK Reconstructing 1000ml

    Joico K-PAK Reconstructing 1000ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    41,40 € 41,4 €/lt

    0

  9. Joico Defy Damage

    Joico Defy Damage

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    Συσκευασία: 300 / 1000 ml
    33,37 € 33,37 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  10. Joico K-Pak Color Therapy 50ml

    Joico K-Pak Color Therapy 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    14,60 € 292 €/lt

    0

  11. Joico Moisture Recovery 50ml

    Joico Moisture Recovery 50ml

    Τύπος Μαλλιών: Ξηρά Μαλλιά

    7,00 € 140 €/lt

    0

  12. Joico Weekend Hair Ξηρό Σαμπουάν

    Joico Weekend Hair Ξηρό Σαμπουάν

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    Συσκευασία: 53 / 255 ml
    10,00 € 188,68 €/lt

    0

  13. Joico Instant Refresh Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Joico Instant Refresh Ξηρό Σαμπουάν 200ml

    Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι

    16,00 € 69,75 €/lt

    0

  14. Joico Color Infuse Copper 300ml

    Joico Color Infuse Copper 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    23,00 € 54,67 €/lt

    0

  15. Joico Innerjoi 300ml

    Joico Innerjoi 300ml

    Τύπος Μαλλιών: Βαμμένα

    9,17 € 30,57 €/lt

    0

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ