Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήApivita Intimate Gel Καθαρισμού 300ml
Φαγούρα / Ερεθισμός
Ad8,37 € 27,9 €/lt




Προϊόντα για την Ευαίσθητη ΠεριοχήInterMed Eva Intima Moist Long Acting pH 3 Gel Ενυδάτωσης & Λίπανσης 9 x 2ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
Ad13,46 € 6.730 €/lt- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Frezyderm Intim Area pH 4 Αφρός Καθαρισμού 200ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Original pH 3.5 Υγρό Καθαρισμού 250ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα, Κατάλληλο για Εφήβους & Παιδιά
Ad4,60 € 18,4 €/lt - Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Pharmasept Tol Velvet Hygienic Foam Wash Αφρός Καθαρισμού 200ml
Φαγούρα / Ερεθισμός / Δυσοσμία / Μυκητιάσεις
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Cervasil Disorders Κρέμα Ενυδάτωσης & Λίπανσης 6 x 5ml
Φαγούρα / Ερεθισμός / Φλεγμονές / Κολπίτιδα
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Cransept Urinary Care pH 3.5 Υγρό Καθαρισμού 250ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα / Προστασία Ουροποιητικού
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Extrasept Minor Discomfort pH 3.5 Υγρό Καθαρισμού 250ml
Μυκητιάσεις / Φαγούρα / Ερεθισμός
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Disorders Restore pH 3.8 Gel Ενυδάτωσης & Λίπανσης 9 x 5gr
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
Ad12,84 € 2.568 €/kg - Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Frezyderm Intim Area pH 4 Υγρό Καθαρισμού 200ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Frezyderm Aqua Care pH 7 Gel Ενυδάτωσης & Λίπανσης 50ml
Φαγούρα / Ερεθισμός
Ad10,95 € 219 €/lt - Κύπελλα Περιόδου
AllMatters Organic Cup Κύπελλο Περιόδου Size B 25ml
25ml | Size B
από26,00 € σε 3 καταστήματα - Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
Frezyderm Intim Aid pH 5 Υγρό Καθαρισμού 200ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Original pH 3.5 Υγρό Καθαρισμού 250ml
Φλεγμονές / Κολπίτιδα, Κατάλληλο για Εφήβους & Παιδιά
- Προϊόντα για την Ευαίσθητη Περιοχή
InterMed Eva Intima Biolact Ovules Disosrders Αποκατάστασης Μικροβιώματος 10 τμχ
Φλεγμονές / Κολπίτιδα
από10,70 € σε 100 καταστήματα - Κύπελλα Περιόδου
AllMatters Organic Cup Κύπελλο Περιόδου Size B 30ml
30ml | Size B
από23,99 € σε 4 καταστήματα