



Takis Ποπ Κορν Guacamole 92.3gr
5,99 € 64,9 €/kg

Σνακ Fuego Takis 100g
2,49 € 24,9 €/kg
Takis Queso Volcano 90g Es 18pcs
3,80 € 42,22 €/kg
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ
Με βάση την τοποθεσία παράδοσης υπολογίζονται το κόστος μεταφορικών και η ταχύτητα παράδοσης.






