



- Top Seller

Maurten Solid 160 55g Μπάρα Υδατανθράκων Βρώμη & Ρύζι Ενέργεια Κατά Τη Διάρκεια Έντονης Άθλησης 1 Τεμάχιο Original
3,05 € 55,46 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAd 

- Κορυφαίο ΧρηστώνΚορυφαίο Χρηστών
Lamoterra Μπάρα Βρώμης με Φυστικοβούτυρο & Χαρούπι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 80gr
1,45 € 18,13 €/kg Maurten Solid C Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης / Ξηρών Καρπών με Σοκολάτα 55gr
2,95 € 53,64 €/kg-5%στα 6+ τεμάχιαAdΟικογένεια Δασκαλάκη Μπάρα Ενέργειας / Βρώμης με Κακάο & Φουντούκι Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης 100gr
3,50 € 35 €/kg-6%στα 3+ τεμάχιαAd- Top Seller
Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα