Μάσκες ΜαλλιώνShiseido Fino Premium Touch Penetrating Essence Μάσκα Μαλλιών 230ml
με Κερατίνη
12,50 € 54,35 €/lt-8%στα 5+ τεμάχιαAd
Conditioner ΜαλλιώνL'Oréal Professionnel Pro Longer Conditioner 200ml
κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση, Αναζωογόνηση
Ad13,12 € 65,6 €/lt
Conditioner ΜαλλιώνL'Oréal Professionnel Absolut Repair Conditioner 200ml
για Αναδόμηση
Ad13,12 € 65,6 €/lt

- Conditioner Μαλλιών
L'Oréal Professionnel Curl Expression Leave in Conditioner 200ml
για Ενυδάτωση, Anti-frizz
- Conditioner Μαλλιών
L'Oréal Professionnel Metal Detox Leave in Conditioner 100ml
για Διατήρηση Χρώματος
Ad21,35 € 213,5 €/lt - Conditioner Μαλλιών
L'Oréal Professionnel Pro Longer Conditioner 750ml
για Αναδόμηση, κατά της Ψαλίδας, Αναζωογόνηση
- Conditioner Μαλλιών
Apivita Hyaluronic Hydra Leave in Conditioner 100ml
για Ενυδάτωση
Ad7,15 € 71,5 €/lt - Σαμπουάν
Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary 500ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Ad12,96 € 25,92 €/lt - Σαμπουάν
Vichy Dercos Energising 400ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Ad14,34 € 35,85 €/lt - Conditioner Μαλλιών
Kérastase Genesis Fondant Renforcateur Conditioner 200ml
για Τριχόπτωση
Ad26,78 € 133,9 €/lt - Σαμπουάν
Frezyderm Hair Force Men 200ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
Ad11,12 € 55,6 €/lt - Conditioner Μαλλιών
L'Oréal Professionnel Pro Longer Conditioner 200ml
κατά της Ψαλίδας, Αναδόμηση, Αναζωογόνηση
- Σαμπουάν
Apivita Men's Tonic Hippophae TC & Rosemary 500ml
Αντιμετώπιση: Τριχόπτωση, Τύπος Μαλλιών: Όλοι οι Τύποι
- Conditioner Μαλλιών
L'Oréal Professionnel Metal Detox Leave in Conditioner 100ml
για Διατήρηση Χρώματος