- Top Seller


Gemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης
Ad6,00 € 15 €/lt - Top Seller


- Top Seller


Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης
Ad11,00 € 220 €/lt 



Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο
Ad32,62 € 108,73 €/lt



Gemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο
Ad11,00 € 11 €/lt
Gemma Draker Rtu Spray για Μύγες & Κουνούπια 1000ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

Gemma Draker One Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300ml 2τμχ
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο
από69,00 € σε 3 καταστήματα2+Deal
Gemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου
Ad3,99 € 19,95 €/kg


Gemma Vebi CY 10EC Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000ml
Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης
29,00 € 29 €/lt-5%στα 2+ τεμάχιαAd

Gemma Eclat Deltamethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 50gr
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης
Ad4,00 € 80 €/kg


Gemma Duracid Spray για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 750ml
Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης
14,30 € 19,07 €/lt


Gemma Draker 10.2 Cs Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο
83,00 € 83 €/lt-5%στα 2+ τεμάχιαAd



- Δωρεάν μεταφορικά


- Top Seller

Gemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

- Top Seller

Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης
2+Deal 

- Δωρεάν μεταφορικά






Gemma Eclat Deltamethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 50gr
Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης
2+Deal



Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ









