1. Envu Maxforce Quantum Gel για Μυρμήγκια 4grEnvu Maxforce Quantum Gel για Μυρμήγκια 4gr

    Envu Maxforce Quantum Gel για Μυρμήγκια 4gr

    Εσωτερικού Χώρου

    9,49 € 2.372,5 €/kg
    Ad

    0

  2. Darygton Γη Διατόμων, Οργανικό Πυρίτιο Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000grDarygton Γη Διατόμων, Οργανικό Πυρίτιο Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000gr

    0

  3. BASF Fendona Top Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100mlBASF Fendona Top Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml

    BASF Fendona Top Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    12,99 € 129,9 €/lt
    Ad

    0

  4. Darygton DioForce Plus Γη Διατόμων, Οργανικό Πυρίτιο Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 250grDarygton DioForce Plus Γη Διατόμων, Οργανικό Πυρίτιο Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 250gr

    0

  5. Agroza Redy Super Spray για Μύγες & Κουνούπια 400mlAgroza Redy Super Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Agroza Redy Super Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    6,99 € 17,48 €/lt
    Ad

    0

  6. Chemco Acid Boric Technical Grade Σκόνη 1000grChemco Acid Boric Technical Grade Σκόνη 1000gr

    Chemco Acid Boric Technical Grade Σκόνη 1000gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από5,00 € 5 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  7. Envu Maxforce White IC Gel για Κατσαρίδες 20grEnvu Maxforce White IC Gel για Κατσαρίδες 20gr

    Envu Maxforce White IC Gel για Κατσαρίδες 20gr

    Εσωτερικού Χώρου

    18,30 € 915 €/kg
    Ad

    0

  8. Protecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10grProtecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Protecta Limpio Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από6,40 € 640 €/kgσε 14 καταστήματα

    0

  9. Gemma Mirmex Σκόνη για Μυρμήγκια 350grGemma Mirmex Σκόνη για Μυρμήγκια 350gr

    Gemma Mirmex Σκόνη για Μυρμήγκια 350gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από12,84 € 36,69 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  10. Gemma Vebi CY 10EC Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000mlGemma Vebi CY 10EC Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000ml

    Gemma Vebi CY 10EC Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 1000ml

    Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από29,00 € 29 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  11. Gemma Eclat Deltamethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 50grGemma Eclat Deltamethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 50gr

    Gemma Eclat Deltamethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 50gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από3,62 € 72,4 €/kgσε 11 καταστήματα

    0

  12. Δάφνη Agrotrade Rexit RTU Spray για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 500mlΔάφνη Agrotrade Rexit RTU Spray για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 500ml

    Δάφνη Agrotrade Rexit RTU Spray για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 500ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    από7,69 € 15,38 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  13. STAC Med Fly Stick Παγίδα για ΜύγεςSTAC Med Fly Stick Παγίδα για Μύγες

    STAC Med Fly Stick Παγίδα για Μύγες

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από1,82 € σε 7 καταστήματα

    0

  14. Gemma Draker 10.2 Cs Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000mlGemma Draker 10.2 Cs Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Gemma Draker 10.2 Cs Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από83,00 € 83 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  15. Gemma Echo-Farm Gel για Μυρμήγκια 5grGemma Echo-Farm Gel για Μυρμήγκια 5gr

    Gemma Echo-Farm Gel για Μυρμήγκια 5gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από6,72 € 1.344 €/kgσε 20 καταστήματα

    0

  16. Δάφνη Agrotrade Dobol Ant Flask Gel για Μυρμήγκια 15grΔάφνη Agrotrade Dobol Ant Flask Gel για Μυρμήγκια 15gr

    Δάφνη Agrotrade Dobol Ant Flask Gel για Μυρμήγκια 15gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από17,26 € 1.150,67 €/kgσε 14 καταστήματα

    0

  17. Gemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400mlGemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Gemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    6,00 € 15 €/lt
    Ad

    0

  18. Protecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10grProtecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Protecta Limpio Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από5,30 € 530 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  19. Envu Solfac Spray για Μύγες & Κουνούπια 150mlEnvu Solfac Spray για Μύγες & Κουνούπια 150ml

    Envu Solfac Spray για Μύγες & Κουνούπια 150ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    13,99 € 93,27 €/lt
    Ad

    0

  20. Envu K-Othrine WG250 Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 2.5grEnvu K-Othrine WG250 Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 2.5gr

    Envu K-Othrine WG250 Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 2.5gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από4,40 € 1.760 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  21. Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50mlGemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml

    Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    11,00 € 220 €/lt
    Ad

    0

  22. Dominate Plus Spray 300ml

    Dominate Plus Spray 300ml

    Εξωτερικού Χώρου

    από9,29 € 30,97 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  23. Δάφνη Agrotrade Serpa Ultra Gel για Κατσαρίδες 10grΔάφνη Agrotrade Serpa Ultra Gel για Κατσαρίδες 10gr

    0

  24. Gemma Gel για Κατσαρίδες 10grGemma Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Gemma Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από6,00 € 600 €/kgσε 25 καταστήματα

    0

  25. Xeklir Gel για Μυρμήγκια 10grXeklir Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Xeklir Gel για Μυρμήγκια 10gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από7,58 € 758 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  26. STAC Fly Magnet Παγίδα για ΜύγεςSTAC Fly Magnet Παγίδα για Μύγες

    STAC Fly Magnet Παγίδα για Μύγες

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από4,13 € σε 9 καταστήματα

    0

  27. ShooawayShooaway

    Shooaway

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από7,68 € σε 6 καταστήματα

    0

  28. Raid Παγίδα για Κατσαρίδες 6τμχ

    Raid Παγίδα για Κατσαρίδες 6τμχ

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από8,99 € σε 3 καταστήματα

    0

  29. Spray για Μύγες & Κουνούπια 300mlSpray για Μύγες & Κουνούπια 300ml

    Spray για Μύγες & Κουνούπια 300ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    από13,43 € 44,77 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  30. Gemma Dragon Gel για Κατσαρίδες 10grGemma Dragon Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Gemma Dragon Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από7,99 € 799 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  31. Δάφνη Agrotrade Dobol Pro Bait Παγίδα για Μυρμήγκια 10gr 2τμχΔάφνη Agrotrade Dobol Pro Bait Παγίδα για Μυρμήγκια 10gr 2τμχ

    Δάφνη Agrotrade Dobol Pro Bait Παγίδα για Μυρμήγκια 10gr 2τμχ

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από14,30 € 715 €/kgσε 17 καταστήματα

    0

  32. Kwizda Pankill 0.2CS Spray για Μύγες & Κουνούπια 500mlKwizda Pankill 0.2CS Spray για Μύγες & Κουνούπια 500ml

    Kwizda Pankill 0.2CS Spray για Μύγες & Κουνούπια 500ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από15,62 € 31,24 €/ltσε 50 καταστήματα

    0

  33. Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300mlGemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300ml

    Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    32,62 € 108,73 €/lt
    Ad

    0

  34. Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15grProtecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 15gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από12,00 € 800 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  35. Gemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000mlGemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Gemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    11,00 € 11 €/lt
    Ad

    0

  36. Mylva Ecogel Gel για Κατσαρίδες 10grMylva Ecogel Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Mylva Ecogel Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από7,30 € 730 €/kgσε 11 καταστήματα

    0

  37. Hellafarm Sospin 1DP Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200grHellafarm Sospin 1DP Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Hellafarm Sospin 1DP Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    3,90 € 19,5 €/kg
    Ad

    0

  38. Ταμπλέτες για Κουνούπια 30 tabs

    Ταμπλέτες για Κουνούπια 30 tabs

    Εσωτερικού Χώρου

    από2,97 € σε 4 καταστήματα

    0

  39. Gemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200grGemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Gemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    3,99 € 19,95 €/kg
    Ad

    0

  40. Protecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15grProtecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15gr

    Protecta Skuld Fluogel Gel για Κατσαρίδες 15gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από8,70 € 580 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  41. Teza Gel για Κατσαρίδες 10grTeza Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Teza Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από9,90 € 990 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  42. STAC Fly Attractant Παγίδα για Μύγες 40gr 8τμχSTAC Fly Attractant Παγίδα για Μύγες 40gr 8τμχ

    STAC Fly Attractant Παγίδα για Μύγες 40gr 8τμχ

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από2,88 € 9 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  43. Δάφνη Agrotrade Pankill Spray 500mlΔάφνη Agrotrade Pankill Spray 500ml

    Δάφνη Agrotrade Pankill Spray 500ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    39,50 € 79 €/lt

    0

  44. Κορυφαίο Χρηστών
    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60grProtecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    Protecta Fumite Permethrin Σκόνη για Μύγες & Κουνούπια 60gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από27,00 € 450 €/kgσε 7 καταστήματα

    0

  45. Protecta Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 100ml

    Protecta Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 100ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    από10,40 € 104 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  46. Factory Cockroach Killer Gel για Κατσαρίδες 30grFactory Cockroach Killer Gel για Κατσαρίδες 30gr

    Factory Cockroach Killer Gel για Κατσαρίδες 30gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από1,80 € 60 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  47. Teza Ανταλλακτικό Υγρό για Κουνούπια 2τμχTeza Ανταλλακτικό Υγρό για Κουνούπια 2τμχ

    Teza Ανταλλακτικό Υγρό για Κουνούπια 2τμχ

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από5,48 € σε 2 καταστήματα

    0

  48. Tafarm Pubex Plus Spray για Μύγες & Κουνούπια 250mlTafarm Pubex Plus Spray για Μύγες & Κουνούπια 250ml

    Tafarm Pubex Plus Spray για Μύγες & Κουνούπια 250ml

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από8,00 € 32 €/ltσε 26 καταστήματα

    0

  49. Envu Maxforce Quantum Gel για Μυρμήγκια 4grEnvu Maxforce Quantum Gel για Μυρμήγκια 4gr

    Envu Maxforce Quantum Gel για Μυρμήγκια 4gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από9,40 € 2.350 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  50. Protecta Mattress Spray 500mlProtecta Mattress Spray 500ml

    Protecta Mattress Spray 500ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από6,72 € 13,44 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

  51. BASF Fendona Top Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100mlBASF Fendona Top Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml

    BASF Fendona Top Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από10,50 € 105 €/ltσε 36 καταστήματα

    0

  52. Vapona Ανταλλακτικό Υγρό για ΚουνούπιαVapona Ανταλλακτικό Υγρό για Κουνούπια

    Vapona Ανταλλακτικό Υγρό για Κουνούπια

    Εσωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από3,45 € σε 5 καταστήματα

    0

  53. Tafarm Pubex Plus Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200grTafarm Pubex Plus Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Tafarm Pubex Plus Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Εσωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από4,40 € 22 €/kgσε 14 καταστήματα

    0

  54. Gemma Σκόνη για Μυρμήγκια 350grGemma Σκόνη για Μυρμήγκια 350gr

    Gemma Σκόνη για Μυρμήγκια 350gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από12,00 € 34,29 €/kgσε 14 καταστήματα

    0

  55. Δάφνη Agrotrade Dobol Microcyp Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100mlΔάφνη Agrotrade Dobol Microcyp Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml

    Δάφνη Agrotrade Dobol Microcyp Υγρό για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 100ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από12,00 € 120 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  56. Agroza Redy Super Spray για Μύγες & Κουνούπια 400mlAgroza Redy Super Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Agroza Redy Super Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    από5,80 € 14,5 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  57. Gemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400mlGemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Gemma Draker RTU Spray για Μύγες & Κουνούπια 400ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    από5,71 € 14,28 €/ltσε 31 καταστήματα

    0

  58. Δάφνη Agrotrade Serpa Ultra Gel για Κατσαρίδες 10grΔάφνη Agrotrade Serpa Ultra Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Δάφνη Agrotrade Serpa Ultra Gel για Κατσαρίδες 10gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από10,55 € 1.055 €/kgσε 13 καταστήματα

    0

  59. Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50mlGemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml

    Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 50ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο, Άμεσης Δράσης

    από10,56 € 211,2 €/ltσε 23 καταστήματα

    0

  60. Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300mlGemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300ml

    Gemma Draker 10.2 Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 300ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από29,40 € 98 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  61. Envu Maxforce White IC Gel για Κατσαρίδες 20grEnvu Maxforce White IC Gel για Κατσαρίδες 20gr

    Envu Maxforce White IC Gel για Κατσαρίδες 20gr

    Εσωτερικού Χώρου

    από18,30 € 915 €/kgσε 19 καταστήματα

    0

  62. Gemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000mlGemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Gemma Draker Rtu Υγρό για Μύγες & Κουνούπια 1000ml

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άοσμο

    από10,50 € 10,5 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  63. Hellafarm Sospin 1DP Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200grHellafarm Sospin 1DP Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Hellafarm Sospin 1DP Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου, Άμεσης Δράσης

    από3,90 € 19,5 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  64. Gemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200grGemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Gemma Duracid Σκόνη για Κατσαρίδες & Μυρμήγκια 200gr

    Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου

    από3,99 € 19,95 €/kgσε 25 καταστήματα

    0

  65. ✨ Δημοφιλή εντομοκτόνα για κάθε ανάγκη

  66. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ