



Heinz Καυτερή Sauce 340gr
8,50 € 25 €/kg

Heinz Sweet Σάλτσα BBQ 300ml
4,95 € 16,5 €/lt
Heinz Burger Sauce 300gr
4,95 € 16,5 €/kgHeinz Καυτερή Σάλτσα BBQ 300ml
από4,95 € 16,5 €/ltHeinz Soja Σάλτσα Σόγιας 150ml
6,18 € 41,2 €/ltHeinz Μαγιονέζα 400ml
5,51 € 13,78 €/ltHeinz Κέτσαπ 580gr
5,90 € 10,17 €/kg


