
Ειδικά Επαγγελματικά ΚαθαριστικάSanitec Ειδικό Καθαριστικό για Υδρομασάζ 00-05-00002 1lt
Τύπος: Υγρό
από24,95 € σε 2 καταστήματα
Επαγγελματικά Καθαριστικά ΧεριώνPermatex Fast Orange Πάστα Χεριών
Ποσότητα: 3.78lt
Ad25,50 € 6,75 €/lt



- Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Rational Ειδικό Καθαριστικό 5600210 100 Ταμπλέτες 100τμχ
Τύπος: Ταμπλέτες/Κάψουλες
από139,15 € σε 2 καταστήματα - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Brasso Ειδικό Καθαριστικό 0.15lt
Τύπος: Gel
από11,90 € σε 3 καταστήματα - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Bissell Ειδικό Καθαριστικό Natural Multi-Surface 3096 1lt 1.04kg
Τύπος: Υγρό
από16,90 € σε 2 καταστήματα - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Rational Ειδικό Καθαριστικό Ταμπλέτες Active Green για Rational iCombi 5601535 150τμχ
Τύπος: Ταμπλέτες/Κάψουλες
από124,28 € σε 3 καταστήματα - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Farcom Activel Gel Gel Χεριών με Αντισηπτική Δράση και με 70% Αλκοόλη
με Άρωμα Aloe Vera, Ποσότητα: 4lt
Ad14,38 € 3,6 €/lt - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Ειδικό Καθαριστικό Dalco 100 Activator 0.1lt
Τύπος: Υγρό
από2,10 € σε 4 καταστήματα - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Rational Ειδικό Καθαριστικό για Άλατα 56.02.315E 130τμχ
Τύπος: Ταμπλέτες/Κάψουλες
από115,94 € σε 3 καταστήματα - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Durostick Ειδικό Καθαριστικό DS-300 Nano Proof Fabric ΝΤΝΦ02 0.5lt
Τύπος: Σπρέι
από13,97 € σε 8 καταστήματα - Καθαριστικά Επιφανειών
Endless Ultra Επαγγελματικό Υγρό Πατώματος Λεβάντα Λεβάντα 4lt
3,70 € 0,93 €/lt-5%στα 80+ τεμάχιαAd - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Bubble Κρεμοσάπουνο Χεριών
με Άρωμα Καρύδα, Ποσότητα: 4lt
3,59 € 0,9 €/lt-5%στα 80+ τεμάχιαAd - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Purell Advanced Hygienic Hand Rub Gel Χεριών με Αντισηπτική Δράση
Ποσότητα: 1.2lt
21,33 € 15,83 €/lt - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Rational Ειδικό Καθαριστικό ΒΟ-102 150τμχ
Τύπος: Ταμπλέτες/Κάψουλες
από105,56 € σε 3 καταστήματα - Ειδικά Επαγγελματικά Καθαριστικά
Silvo Ειδικό Καθαριστικό 0.15lt
Τύπος: Σπρέι
από11,00 € σε 2 καταστήματα - Επαγγελματικά Καθαριστικά Χεριών
Farcom Activel Gel Gel Χεριών με Αντισηπτική Δράση και με 70% Αλκοόλη
με Άρωμα Aloe Vera, Ποσότητα: 4lt