- Top Seller

Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Ad12,50 € 16,67 €/lt 



Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Ad38,50 € 25,67 €/lt

Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 1500ml
54,56 € 36,37 €/ltΚτήμα Μέγα Σπήλαιο Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Δαφνί / Μαυροδάφνη / Μαύρο Καλαβρυτινό
17,80 € 23,73 €/lt-5%στα 6+ τεμάχιαAd- Top Seller
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Cuvee ΙΙΙ Ερυθρό Ξηρό 750ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη
Κτήμα Μέγα Σπήλαιο Μέγα Σπήλαιο ΙΙΙ Cuvee Ερυθρό Ξηρό σε Ξυλοκιβώτιο 1500ml
Ποικιλία: Cabernet Sauvignon / Αγιωργίτικο / Μαυροδάφνη



