1. Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko / Moscato Tyrnavou

    5,20 € 6,93 €/lt
    Ad

    0

  2. Lafazanis Prologue Rosé Semi Sweet 750ml

    Lafazanis Prologue Rosé Semi Sweet 750ml

    Variety: Agiorgitiko / Moschofilero / Rhodite

    from5,00 € 6,67 €/ltat 2 stores

    0

  3. Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Muscat / Moschofilero / Rhodite

    4,99 € 6,65 €/lt
    Ad

    0

  4. Lafazanis Prologue White Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Dry Nemea 750ml

    Variety: Moschofilero / Rhodite / SavatiaNo

    from4,30 € 5,73 €/ltat 2 stores

    0

  5. Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    Variety: Malagouzia

    10,80 € 14,4 €/lt
    Ad

    0

  6. Lafazanis Prologue Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko

    from4,50 € 6 €/ltat 2 stores

    0

  7. Lafazanis Geometry Red Dry Nemea 750ml

    0

  8. Lafazanis Meliti White Semi Sweet 750ml

    0

  9. Lafazanis Οινάνθη

    0

  10. Lafazanis Meliti Red Semi Sweet 750ml

    0

  11. Lafazanis Artisti White Semi-Dry Semi-sparkling 750ml

    0

  12. Lafazanis Stone & Light Red Dry Nemea 750ml

    0

  13. Lafazanis Sirius Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Sirius Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko

    10,90 € 14,53 €/lt

    0

  14. Lafazanis Milestone White Dry 750ml

    Lafazanis Milestone White Dry 750ml

    Variety: Sauvignon Blanc

    from13,00 € 17,33 €/ltat 2 stores

    0

  15. Lafazanis Epicus

    Lafazanis Epicus

    Variety: Agiorgitiko

    Bottle: 187-750 ml
    1,90 € 10,16 €/lt

    0

  16. Lafazanis Elysian Grand Rosé Dry 750ml

    Lafazanis Elysian Grand Rosé Dry 750ml

    Variety: Syrah

    from12,53 € 16,71 €/ltat 3 stores

    0

  17. Lafazanis Geometry White Dry Nemea 750ml

    0

  18. Lafazanis Milestone Red Dry 750ml

    Lafazanis Milestone Red Dry 750ml

    Variety: Cabernet Franc / Cabernet Sauvignon / Merlot / Syrah

    from14,62 € 19,49 €/ltat 3 stores

    0

  19. Lafazanis Electus White Dry Nemea 750ml

    0

  20. Lafazanis Retsina Retsina White Dry 750ml

    Lafazanis Retsina Retsina White Dry 750ml

    Variety: Rhodite / SavatiaNo

    5,50 € 7,33 €/lt

    0

  21. Lafazanis Artisti Moscato White Dry Nemea 750ml

    0

  22. Lafazanis Artisti White Dry Nemea 187ml

    0

  23. Lafazanis Prologue Rosé Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Rosé Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko / Muscat / Rhodite

    5,30 € 7,07 €/lt

    0

  24. Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue Red Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Merlot / Agiorgitiko / Moscato Tyrnavou

    from5,00 € 6,67 €/ltat 3 stores

    0

  25. Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Lafazanis Prologue White Semi Sweet Nemea 750ml

    Variety: Muscat / Moschofilero / Rhodite

    from4,99 € 6,65 €/ltat 4 stores

    0

  26. Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    Lafazanis Geometry White Dry 750ml

    Variety: Malagouzia

    from10,80 € 14,4 €/ltat 2 stores

    0

  27. Lafazanis Geometry White Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Geometry White Dry Nemea 750ml

    Variety: Assyrtiko

    from11,00 € 14,67 €/ltat 2 stores

    0

  28. Lafazanis Geometry Red Dry Nemea 750ml

    Lafazanis Geometry Red Dry Nemea 750ml

    Variety: Agiorgitiko

    from9,90 € 13,2 €/ltat 2 stores

    0

  29. Lafazanis Electus

    Lafazanis Electus

    Variety: Moschofilero

    Bottle: 187-750 ml
    2,20 € - 7,50 € from 10 €/ltat 2 stores

    0