1. Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    0

  2. Sisinni Vegan Πραλίνα Sisinni

    0

  3. Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  4. Sisinni Πραλίνα Τραγανή Sisinni Family Spreads με Νιφάδες Ρυζιού 400gr

    0

  5. Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    4,67 € 14,59 €/kg
    Ad

    0

  6. Κρέμα Πορτοκάλι Orangella Sisinni 400γρ

    0

  7. Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    0

  8. Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό Sisinni 340gr

    Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό Sisinni 340gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από3,20 € 9,41 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  9. Rito's Food Πραλίνα Lila Γεύση Φράουλα 400gr

    0

  10. Sisinni Πραλίνα με Φουντούκια 400gr

    0

  11. Sisinni Vegan Πραλίνα με Σοκολάτα 320gr

    Sisinni Vegan Πραλίνα με Σοκολάτα 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από4,11 € 12,84 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  12. Sisinni Vegan Βούτυρο Ξηρών Καρπών 320gr

    Sisinni Vegan Βούτυρο Ξηρών Καρπών 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από3,82 € 11,94 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  13. Πραλίνα Vegan Buono Φυστίκια 400gr

    0

  14. Νηστίσιμη Κρέμα Κακάο Vegan 1kg

    0

  15. Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 380gr

    Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    5,40 € 14,21 €/kg

    0

  16. Sisinni Πραλίνα Κακάο Φουντούκι & Γάλα Buono Χωρίς Γλουτένη 1kg 5-53557

    0

  17. Sisinni Πραλίνα Sisinni Family Spreads με Φουντούκι Χωρίς Γλουτένη 400gr

    0

  18. Sisinni Vegan Κρέμα Φουντουκιού 1000gr

    0

  19. Sisinni Πραλίνα Τραγανή Κρέμα Κακάο 380gr

    Sisinni Πραλίνα Τραγανή Κρέμα Κακάο 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    5,20 € 13,68 €/kg
    Ad

    0

  20. Πραλίνα Cocoa Spread Φουντούκι 400gr

    0

  21. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    4,10 € 10,79 €/kg
    Ad

    0

  22. Πραλίνα Crunchy Cocoa Spread Rice 400gr

    0

  23. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Φουντούκι & Stevia 380gr

    0

  24. Sisinni Κρεμα Speculoos 320gr

    Sisinni Κρεμα Speculoos 320gr

    από2,33 € 7,28 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  25. Sisinni Φυστικοβούτυρο Απαλό 380gr

    Sisinni Φυστικοβούτυρο Απαλό 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    6,90 € 18,16 €/kg

    0

  26. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από4,10 € 10,79 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  27. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Φουντούκι & Stevia 380gr

    0

  28. Sisinni Vegan Κρέμα Φυστικιού Premium Cream με Φιστίκι Αιγίνης 380gr

    Sisinni Vegan Κρέμα Φυστικιού Premium Cream με Φιστίκι Αιγίνης 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από6,06 € 15,95 €/kgσε 15 καταστήματα

    0

  29. Κορυφαίο Χρηστών
    Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams 380gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    Σε 2 γεύσεις
    2,99 € - 3,31 € από 7,87 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  30. Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από4,08 € 10,74 €/kgσε 13 καταστήματα

    0

  31. Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  32. Sisinni Πραλίνα Sisinni Family Spreads 400gr

    0

  33. Sisinni Vegan Κρέμα Φυστικιού Premium Cream με Φιστίκι Αιγίνης 380gr

    0

  34. Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από3,90 € 12,19 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  35. Sisinni Κρεμα Φουντουκιου Bueno Me Γαλα 400gr 3-53095

    0

  36. Sisinni Κρεμα Φουντουκιου Bueno Me Γαλα 400gr 3-53095

    0

  37. Sisinni Πραλίνα Τραγανή Κρέμα Κακάο 380gr

    Sisinni Πραλίνα Τραγανή Κρέμα Κακάο 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    5,20 € 13,68 €/kg

    0