1. Lotus Πραλίνα με Μπισκότο 400gr

    0

  2. PB2 Φυστικοβούτυρο Απαλό 454gr

    PB2 Φυστικοβούτυρο Απαλό 454gr

    με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από16,90 € 37,23 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  3. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr

    0

  4. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Gianduja 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από4,10 € 10,79 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  5. Βούτυρο Κάσιους 250gr

    Βούτυρο Κάσιους 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    6,30 € 25,2 €/kg
    Ad

    0

  6. Sisinni Πραλίνα Sisinni Premium Creams με Φουντούκι & Stevia 380gr

    0

  7. Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    0

  8. Sisinni Vegan Κρέμα Φυστικιού Premium Cream με Φιστίκι Αιγίνης 380gr

    Sisinni Vegan Κρέμα Φυστικιού Premium Cream με Φιστίκι Αιγίνης 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από6,06 € 15,95 €/kgσε 15 καταστήματα

    0

  9. Ελληνικός Καρπός Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    Ελληνικός Καρπός Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από6,90 € 6,9 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  10. Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό με Μπανάνα

    Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό με Μπανάνα

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    Ποσότητα: 250-5000 gr
    3,95 € - 35,55 € από 6,98 €/kg

    0

  11. Ελληνικός Καρπός Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης

    0

  12. Όλα Bio Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 720gr

    0

  13. Lotus Vegan Πραλίνα Τραγανή Crunchy 380gr

    0

  14. Κορυφαίο Χρηστών
    Ελληνικός Καρπός Αμυγδαλοβούτυρο Σερρών

    0

  15. The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Κλασικό 250gr

    The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Κλασικό 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από6,30 € 25,2 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  16. The Nutlers Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    The Nutlers Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από9,00 € 36 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  17. The Marshmallow Company Άλειμμα Ψωμιού Fluff με Vanilla 213gr

    0

  18. Οικογένεια Δασκαλάκη Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    0

  19. HealthyCo Πραλίνα 360gr

    HealthyCo Πραλίνα 360gr

    με Έξτρα Πρωτεΐνη

    7,63 € 21,19 €/kg
    Ad

    0

  20. Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams 380gr

    Sisinni Vegan Ταχίνι Sisinni Premium Creams 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    Σε 2 γεύσεις
    2,99 € - 3,31 € από 7,87 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  21. Ελληνικός Καρπός Φυστίκια Αμμουδιάς Σερρών Φυστικοβούτυρο Απαλό Σερρών 1000gr

    0

  22. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Κελυφωτού Φιστικιού 250gr

    The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Κελυφωτού Φιστικιού 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από14,90 € 59,6 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  23. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό Ολικής Άλεσης Ολικής Άλεσης 350gr

    0

  24. Kakau Worship Βιολογική Πραλίνα Vegalina με Φιστίκι

    0

  25. Βιο Αγρός Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Αλέσεως Πετρόμυλο Ολικής Άλεσης 500gr

    0

  26. Ελληνικός Καρπός Vegan Φυστικοβούτυρο Τραγανό 1000gr

    0

  27. Φλώρος Ταχίνι Ολικής Ολικής Άλεσης 700gr

    0

  28. Όλα Bio Βιολογικό Ταχίνι Ολικής Άλεσης 370gr

    Όλα Bio Βιολογικό Ταχίνι Ολικής Άλεσης 370gr

    Χωρίς Αλάτι

    από5,15 € 13,92 €/kgσε 13 καταστήματα

    0

  29. Κοιν.Σ.Επ Μυρωδάτο Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 500gr

    Κοιν.Σ.Επ Μυρωδάτο Βιολογικό Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 500gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, Χωρίς Αλάτι

    από7,10 € 14,2 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  30. Lamoterra Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό

    0

  31. Όλα Bio Βιολογικό Vegan Αμυγδαλοβούτυρο 250gr

    0

  32. Nutella Πραλίνα Mini 25gr

    0

  33. Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  34. Αφοι Χαΐτογλου Φυστικοβούτυρο Απαλό με Salted Caramel 350gr

    0

  35. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Απαλό 350gr

    0

  36. Lamoterra Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    Lamoterra Vegan Βούτυρο Φουντουκιού 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    9,65 € 38,6 €/kg

    0

  37. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    0

  38. The Nutlers Vegan Βούτυρο Φουντουκιού με Κακάο 250gr

    0

  39. HealthyCo Πραλίνα Proteinella με Salted Caramel 200gr

    HealthyCo Πραλίνα Proteinella με Salted Caramel 200gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    Ad

    0

  40. Κανδύλας Ταχίνι με Κακάο & Φουντούκι 300gr

    0

  41. Sisinni Πραλίνα Sisinni Family Spreads 400gr

    0

  42. The Nutlers Vegan Ταχίνι Ολικής Άλεσης 250gr

    0

  43. Nutella Πραλίνα 3000gr

    Nutella Πραλίνα 3000gr

    από29,80 € 9,93 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  44. Nutriyummy Πραλίνα 200gr

    Nutriyummy Πραλίνα 200gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από4,00 € 20 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  45. Lamoterra Φυστικοβούτυρο Τραγανό με Αλμυρή Καραμέλα 250gr

    0

  46. The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Λευκό 250gr

    The Nutlers Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Λευκό 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από6,80 € 27,2 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  47. Biofresco Βιολογικό Ταχίνι από Αναποφλοίωτο Σουσάμι

    0

  48. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από3,70 € 14,8 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  49. Lotus Πραλίνα με Μπισκότο 400gr

    0

  50. Sisinni Vegan Πραλίνα Sisinni

    0

  51. Sisinni Πραλίνα Τραγανή Sisinni Family Spreads με Νιφάδες Ρυζιού 400gr

    0

  52. Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Sisinni Αμυγδαλοβούτυρο 320gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από3,90 € 12,19 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  53. Kiss The Earth Φυστικοβούτυρο Απαλό με Κακάο και Θαλασσινό Αλάτι 300gr

    0

  54. Ελληνικός Καρπός Φυστίκια Αμμουδιάς Σερρών Φυστικοβούτυρο Απαλό Σερρών 1000gr

    0

  55. The Nutlers Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό 250gr

    0

  56. HealthyCo Πραλίνα Proteinella

    HealthyCo Πραλίνα Proteinella

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης, με Έξτρα Πρωτεΐνη

    Ποσότητα: 200-750 gr
    Σε 3 γεύσεις
    4,09 € - 11,90 € από 15,87 €/kgσε 12 καταστήματα

    0

  57. Μπάρδας Φυστικοβούτυρο Τραγανό Τραγανό 350gr

    0

  58. Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    Sisinni Vegan Αμυγδαλοβούτυρο Sisinni Premium Creams με Στέβια 380gr

    Χωρίς Προσθήκη Ζάχαρης

    από4,08 € 10,74 €/kgσε 14 καταστήματα

    0

  59. HealthyCo Πραλίνα 360gr

    HealthyCo Πραλίνα 360gr

    με Έξτρα Πρωτεΐνη

    από6,99 € 19,42 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  60. Sisinni Vegan Φυστικοβούτυρο Απαλό Sisinni Premium Creams 380gr

    0

  61. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα