



Genna tin Paradosi Pasta 500g
3,35 € 6,7 €/kg

Greek Penne 500g
2,75 € 5,5 €/kg
Genna tin Paradosi Couscous 500g
2,99 € 5,98 €/kgGenna tin Paradosi Oatmeal 500gr
2,69 € 5,38 €/kg
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ
Shipping costs and delivery speed are calculated based on the delivery location.






