


Μελιός Ποπ Σίτου 500gr
3,80 € 7,6 €/kg
Μελιός Ποπ Σίτου 250gr
1,90 € 7,6 €/kg
Μελιός Δημητριακά Σίτου 250gr
4,70 € 18,8 €/kg
Μελιός Δημητριακά Βρώμης 250gr
4,70 € 18,8 €/kg
Μελιός Δημητριακά 326gr
12,00 € 36,81 €/kg
Με βάση την τοποθεσία παράδοσης υπολογίζονται το κόστος μεταφορικών και η ταχύτητα παράδοσης.






