Κρέμες Σώματος

15 προϊόντα
  1. Pharmasept Balance Body Cream 250ml

    Pharmasept Balance Body Cream 250ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    10,59 € 42,36 €/lt

    0

  2. Κορυφαίο Χρηστών
    CeraVe Moisturising Body Cream 454gr
    Κορυφαίο Χρηστών

    CeraVe Moisturising Body Cream 454gr

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    20,88 € 45,99 €/kg

    0

  3. CeraVe SA Smoothing Cream Body Cream 340gr

    CeraVe SA Smoothing Cream Body Cream 340gr

    Ανάπλαση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    18,80 € 55,29 €/kg

    0

  4. CeraVe Moisturizing Pump Body Cream 454gr

    CeraVe Moisturizing Pump Body Cream 454gr

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    22,59 € 49,76 €/kg

    0

  5. CeraVe Moisturising Body Lotion 236ml

    CeraVe Moisturising Body Lotion 236ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    12,90 € 54,66 €/lt

    0

  6. La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 400ml

    La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    25,99 € 64,98 €/lt

    0

  7. Caudalie Vinotherapist Body Cream 250ml

    Caudalie Vinotherapist Body Cream 250ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη / Κανονική / Ξηρή Επιδερμίδα

    19,90 € 79,6 €/lt

    0

  8. CeraVe SA Smoothing Cream Body Cream 177gr

    CeraVe SA Smoothing Cream Body Cream 177gr

    Ανάπλαση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    13,64 € 77,06 €/kg

    0

  9. CeraVe Intensive Moisturizing Body Cream 340gr

    CeraVe Intensive Moisturizing Body Cream 340gr

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    18,30 € 53,82 €/kg

    0

  10. CeraVe Intensive Moisturising Body Lotion 236ml

    CeraVe Intensive Moisturising Body Lotion 236ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    16,99 € 71,99 €/lt

    0

  11. La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 200ml

    La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    18,40 € 92 €/lt

    0

  12. Caudalie The Des Vignes Body Lotion 200ml

    Caudalie The Des Vignes Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    14,40 € 72 €/lt

    0

  13. Blue Scents Pure Body Lotion 300ml

    Blue Scents Pure Body Lotion 300ml

    Αντιγήρανση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    8,60 € 28,67 €/lt

    0

  14. Blue Scents Dark Cherry Body Lotion 300ml

    Blue Scents Dark Cherry Body Lotion 300ml

    Αντιγήρανση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    8,99 € 29,97 €/lt

    0

  15. Caudalie Vinotherapist Body Lotion 200ml

    Caudalie Vinotherapist Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    14,40 € 72 €/lt

    0