Κρέμες Σώματος
8 προϊόντα
Δημοφιλή
- Κορυφαίο Χρηστών
Κορυφαίο ΧρηστώνCeraVe Moisturising Body Cream 454gr
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα
20,88 € 45,99 €/kg 
CeraVe SA Smoothing Cream Body Cream 340gr
Ανάπλαση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα
18,80 € 55,29 €/kg
CeraVe Moisturizing Pump Body Cream 454gr
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
22,59 € 49,76 €/kg

La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 400ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
25,99 € 64,98 €/lt
CeraVe SA Smoothing Cream Body Cream 177gr
Ανάπλαση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα
13,64 € 77,06 €/kg
CeraVe Intensive Moisturizing Body Cream 340gr
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
18,30 € 53,82 €/kgCeraVe Intensive Moisturising Body Lotion 236ml
Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα
16,99 € 71,99 €/lt



