Κρέμες Σώματος

14 προϊόντα
  1. Κορυφαίο Χρηστών
    Lavish Care Lotion Pistachio Gelato 300ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Lavish Care Lotion Pistachio Gelato 300ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή Επιδερμίδα

    5,69 € 18,97 €/lt

    0

  2. La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 400ml

    La Roche Posay Lipikar Urea 10% Body Lotion 400ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή / Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    25,99 € 64,98 €/lt

    0

  3. Caudalie Vinotherapist Body Cream 250ml

    Caudalie Vinotherapist Body Cream 250ml

    Ενυδάτωση, για Πολύ Ξηρή / Ευαίσθητη / Κανονική / Ξηρή Επιδερμίδα

    19,90 € 79,6 €/lt

    0

  4. Caudalie The Des Vignes Body Lotion 200ml

    Caudalie The Des Vignes Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Ξηρή Επιδερμίδα

    14,40 € 72 €/lt

    0

  5. Blue Scents Golden Honey & Argan Oil Body Lotion 300ml

    Blue Scents Golden Honey & Argan Oil Body Lotion 300ml

    Αντιγήρανση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    9,79 € 32,63 €/lt

    0

  6. Blue Scents Night Jasmine Body Lotion 300ml

    0

  7. Blue Scents Salt & Sun Body Lotion 300ml

    0

  8. Blue Scents Pure Body Lotion 300ml

    Blue Scents Pure Body Lotion 300ml

    Αντιγήρανση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    8,60 € 28,67 €/lt

    0

  9. Caudalie Vinohydra Sorbet Body Serum 60ml

    Caudalie Vinohydra Sorbet Body Serum 60ml

    Ενυδάτωση, για Κανονική / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    15,99 € 266,5 €/lt

    0

  10. Panthenol Extra Body Cream 120ml

    Panthenol Extra Body Cream 120ml

    Ενυδάτωση

    5,30 € 44,17 €/lt

    0

  11. Blue Scents Dark Cherry Body Lotion 300ml

    Blue Scents Dark Cherry Body Lotion 300ml

    Αντιγήρανση, για Ξηρή / Ευαίσθητη Επιδερμίδα

    8,99 € 29,97 €/lt

    0

  12. Caudalie Vinotherapist Body Lotion 200ml

    Caudalie Vinotherapist Body Lotion 200ml

    Ενυδάτωση, για Κάθε Τύπο Επιδερμίδας

    14,40 € 72 €/lt

    0

  13. Blue Scents Body Butter 300ml

    Blue Scents Body Butter 300ml

    Αντιγήρανση

    9,59 € 31,97 €/lt

    0

  14. Blue Scents Body Serum 100ml

    Blue Scents Body Serum 100ml

    Αντιγήρανση

    16,64 € 166,4 €/lt

    0