1. InterMed Unisept Mouthwash Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    0

  2. InterMed Chlorhexil Extra Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    InterMed Chlorhexil Extra Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    με Χλωρεξιδίνη, Χωρίς Οινόπνευμα

    17,14 € 11,43 €/lt

    0

  3. InterMed Unisept Dental Cleanser κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 1500ml

    0

  4. InterMed Periofix 0.20% κατά της Περιοδοντίτιδας 1500ml

    InterMed Periofix 0.20% κατά της Περιοδοντίτιδας 1500ml

    με Φθόριο, με Χλωρεξιδίνη

    15,56 € 10,37 €/lt

    0

  5. InterMed Chlorhexil Oxygen 1500ml

    InterMed Chlorhexil Oxygen 1500ml

    με Χλωρεξιδίνη

    15,41 € 10,27 €/lt
    Ad

    0

  6. BioRepair High Density Gum Protection για την Ουλίτιδα 500ml

    BioRepair High Density Gum Protection για την Ουλίτιδα 500ml

    Χωρίς Φθόριο, Χωρίς Οινόπνευμα

    9,59 €7,67 € 15,34 €/lt

    0

  7. InterMed Chlorhexil 0.20% κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 1500ml

    0

  8. InterMed Actisept Mouthwash Orange Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    0

  9. BioRepair Peribioma Mousse κατά της Περιοδοντίτιδας 200ml

    0

  10. Panacea Periocalm Daily Καθημερινής Προστασίας 230ml

    0

  11. Vivanatura κατά της Περιοδοντίτιδας 500ml

    0

  12. Colgate Total Καθημερινής Προστασίας κατά της Κακοσμίας 300ml

    0

  13. InterMed Unisept Mouthwash Καθημερινής Προστασίας 1500ml

    0

  14. InterMed Unisept Dental Cleanser κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 1500ml

    0

  15. InterMed Chlorhexil Oxygen 1500ml

    InterMed Chlorhexil Oxygen 1500ml

    με Χλωρεξιδίνη

    15,41 € 10,27 €/lt

    0

  16. InterMed Chlorhexil 0.20% κατά της Πλάκας & της Κακοσμίας 1500ml

    0