1. Colgate Herbal 125ml

    Colgate Herbal 125ml

    Ad

    0

  2. Colgate Sensitive Instant Relief Repair + Gum Care 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief Repair + Gum Care 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Ουλίτιδα / Τερηδόνα / Δροσερή Αναπνοή / Περιοδοντίτιδα

    από3,06 € 40,8 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  3. Colgate Sensitive Instant Relief 75ml

    0

  4. Colgate Periogard 75ml

    Colgate Periogard 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    Τεμάχια: 1 / 2
    3,34 € - 7,76 € από 43,2 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  5. Colgate Triple Action 75ml

    Colgate Triple Action 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    Ad

    0

  6. Colgate Max White Purple Reveal 75ml

    Colgate Max White Purple Reveal 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    Τεμάχια: 1 / 3
    2,57 € - 10,65 € από 34,27 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  7. Colgate Family Action 100ml

    Colgate Family Action 100ml

    Δράση: Δροσερή Αναπνοή / Τερηδόνα / Πλάκα

    Ad

    0

  8. Colgate Max Fresh Cooling Crystals Spicy Fresh 100ml

    Colgate Max Fresh Cooling Crystals Spicy Fresh 100ml

    Δράση: Τερηδόνα

    από1,42 € 14,2 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  9. Colgate Cavity Protection

    0

  10. Colgate Max White

    Colgate Max White

    Δράση: Λεύκανση

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    Τεμάχια: 1
    1,65 € - 2,50 € από 15,6 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  11. Colgate Whitening 75ml

    Colgate Whitening 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από1,08 € 14,4 €/ltσε 20 καταστήματα

    0

  12. Colgate Gum Invigorate Revitalise 75ml

    Colgate Gum Invigorate Revitalise 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    9,00 € 120 €/lt

    0

  13. Colgate Sensitive Instant Relief Daily Protection 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief Daily Protection 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    από2,95 € 39,33 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  14. Colgate Οδοντοκρεμα 75ml Natural Extracts Aloe Vera *

    0

  15. Colgate Max Fresh με Ενεργό Άνθρακα 100ml

    Colgate Max Fresh με Ενεργό Άνθρακα 100ml

    Δράση: Λεύκανση

    από1,86 € 18,6 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  16. Colgate MaxWhite

    Colgate MaxWhite

    Δράση: Λεύκανση

    Ποσότητα: 19 / 50 / 75 ml
    Τεμάχια: 1 / 3
    0,25 € - 12,38 € από 13,16 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  17. Colgate Periogard 75ml

    Colgate Periogard 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    3,30 € - 6,79 € 43,47 €/lt
    Ad

    0

  18. Colgate Natural Extracts Charcoal με Ενεργό Άνθρακα 75ml

    Colgate Natural Extracts Charcoal με Ενεργό Άνθρακα 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από1,18 € 15,73 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  19. Colgate Max Fresh Cool Mint 100ml

    Colgate Max Fresh Cool Mint 100ml

    Δράση: Τερηδόνα / Δροσερή Αναπνοή

    Ad

    0

  20. Colgate Total Original

    0

  21. Colgate Propolis 75ml

    Colgate Propolis 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα / Ευαίσθητα Δόντια

    1,31 € 17,47 €/lt
    Ad

    0

  22. Colgate Οδοντοκρεμα 75ml Natural Extracts Turmeric

    0

  23. Colgate Herbal Original 75ml

    Colgate Herbal Original 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    Ad

    0

  24. Colgate Baking Soda 75ml

    Colgate Baking Soda 75ml

    Δράση: Λεύκανση / Τερηδόνα

    από1,15 € 15,33 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  25. Colgate Total Active Prevention White 75ml

    Colgate Total Active Prevention White 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από2,13 € 28,4 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  26. Colgate Advanced White

    Colgate Advanced White

    Δράση: Λεύκανση

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    Τεμάχια: 1 / 2
    1,46 € - 1,96 € από 14,6 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  27. Colgate Herbal

    0

  28. Colgate Max Fresh Clean 100ml

    Colgate Max Fresh Clean 100ml

    Δράση: Πλάκα

    από1,37 € 13,7 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  29. Colgate Max White Expert White Oroginal 75ml

    Colgate Max White Expert White Oroginal 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    6,10 € 81,33 €/lt

    0

  30. Colgate Baking Soda 75ml

    Colgate Baking Soda 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από1,31 € 17,47 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  31. Colgate Herbal White 2x75ml

    Colgate Herbal White 2x75ml

    Δράση: Λεύκανση

    3,99 € - 5,01 € από 26,6 €/lt

    0

  32. Colgate Total Advanced Enamel Strength 75ml

    Colgate Total Advanced Enamel Strength 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    3,59 € 47,87 €/lt

    0

  33. Colgate MaxFresh Clean Mint 100ml

    Colgate MaxFresh Clean Mint 100ml

    Δράση: Δροσερή Αναπνοή / Τερηδόνα

    1,99 € 19,9 €/lt
    Ad

    0

  34. Colgate Sensitive Instant Relief Multi Protection Toothpaste 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief Multi Protection Toothpaste 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    από3,65 € 48,67 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  35. Colgate Herbal White 75ml

    Colgate Herbal White 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    Ad

    0

  36. Colgate Max Fresh

    Colgate Max Fresh

    Δράση: Δροσερή Αναπνοή

    Ποσότητα: 50 / 75 / 100 ml
    1,10 € - 1,75 € από 22 €/lt

    0

  37. Colgate Protection 75ml

    Colgate Protection 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    Ad

    0

  38. Colgate Sensitive Instant Relief Repair & MultiProtection Toothpaste 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief Repair & MultiProtection Toothpaste 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    από3,06 € 40,8 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  39. Colgate MaxWhite 100ml

    Colgate MaxWhite 100ml

    Δράση: Λεύκανση

    2,05 € 20,5 €/lt
    Ad

    0

  40. Colgate Total Active Fresh Mint 75ml

    Colgate Total Active Fresh Mint 75ml

    Δράση: Πλάκα

    από2,13 € 28,4 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  41. Colgate Total Active Prevention Sensitive Care 75ml

    Colgate Total Active Prevention Sensitive Care 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Τερηδόνα

    από2,37 € 31,6 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  42. Colgate Total Plaque Pro Release 75ml

    Colgate Total Plaque Pro Release 75ml

    Δράση: Πλάκα

    3,42 € - 3,52 € από 45,6 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  43. Colgate Max 75ml

    Colgate Max 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    2,52 € - 8,00 € από 35,07 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  44. Colgate Herbal

    0

  45. Colgate Colgate Total Active Prevention Original Protection 2x75ml

    Colgate Colgate Total Active Prevention Original Protection 2x75ml

    Δράση: Πλάκα

    από5,00 € 33,33 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  46. Colgate Protection Professional 75ml

    Colgate Protection Professional 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    από4,20 € 56 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  47. Colgate Sensitive Instant Relief 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief 75ml

    2,95 € 39,33 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  48. Colgate Active Salt 100ml

    Colgate Active Salt 100ml

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα / Δροσερή Αναπνοή

    από1,29 € 12,9 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  49. Colgate Total Whitening 75ml

    Colgate Total Whitening 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    1,99 € - 2,69 € από 26,53 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  50. Colgate Triple Action

    Colgate Triple Action

    Δράση: Τερηδόνα

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    1,01 € - 6,20 € από 10,5 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  51. Colgate Total Advanced Interdental Clean 75ml

    Colgate Total Advanced Interdental Clean 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Τερηδόνα

    από3,18 € 42,4 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  52. Κορυφαίο Χρηστών
    Colgate Periogard 75ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Colgate Periogard 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    Τεμάχια: 1 / 2
    3,30 € - 6,79 € από 43,47 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  53. Colgate Family Action

    Colgate Family Action

    Δράση: Δροσερή Αναπνοή / Τερηδόνα / Πλάκα

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    1,23 € - 1,92 € από 12,3 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  54. Colgate Max Fresh Cool Mint 100ml

    Colgate Max Fresh Cool Mint 100ml

    Δράση: Τερηδόνα / Δροσερή Αναπνοή

    1,37 € - 1,48 € από 13,8 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  55. Colgate Herbal Original

    Colgate Herbal Original

    Δράση: Τερηδόνα

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    Τεμάχια: 1
    1,21 € - 6,62 € από 13,2 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  56. Colgate Propolis 75ml

    Colgate Propolis 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα / Ευαίσθητα Δόντια

    από1,08 € 14,4 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  57. Colgate MaxFresh Clean Mint 100ml

    Colgate MaxFresh Clean Mint 100ml

    Δράση: Δροσερή Αναπνοή / Τερηδόνα

    από1,51 € 15,1 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  58. Colgate Herbal White

    Colgate Herbal White

    Δράση: Λεύκανση

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    1,43 € - 1,65 € από 16,5 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  59. Colgate MaxWhite 100ml

    Colgate MaxWhite 100ml

    Δράση: Λεύκανση

    από1,52 € 15,2 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  60. Colgate Protection

    Colgate Protection

    Δράση: Τερηδόνα

    Ποσότητα: 75 / 100 ml
    1,15 € - 4,02 € από 11,5 €/ltσε 33 καταστήματα

    0