1. White Glo White Glo Sensitive Forte 100ml

    White Glo White Glo Sensitive Forte 100ml

    Δράση: Λεύκανση

    3,41 € 34,1 €/lt
    Ad

    0

  2. Marvis Whitening Mint

    Marvis Whitening Mint

    Δράση: Λεύκανση

    Ποσότητα: 10 / 25 / 85 ml
    Τεμάχια: 1
    0,61 € - 9,22 € από 61 €/ltσε 28 καταστήματα

    0

  3. Parodontax Original 75ml

    0

  4. Himalaya Wellness Herbals Complete Care 75ml

    Himalaya Wellness Herbals Complete Care 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Ουλίτιδα

    από2,74 € 36,53 €/ltσε 32 καταστήματα

    0

  5. Sangi Apagard Premio 100ml

    Sangi Apagard Premio 100ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    17,18 € 171,8 €/lt
    Ad

    0

  6. InterMed Unisept 100ml

    InterMed Unisept 100ml

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα / Ουλίτιδα

    4,65 € - 4,80 € από 48 €/ltσε 88 καταστήματα

    0

  7. Sensodyne Extra Fresh 75ml

    Sensodyne Extra Fresh 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    2,71 € - 3,00 € 36,13 €/lt
    Ad

    0

  8. Opalescence Sensitivity Relief Whitening

    Opalescence Sensitivity Relief Whitening

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Λεύκανση

    Ποσότητα: 20 / 100 ml
    11,40 € - 15,90 € από 81,96 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  9. Colgate Sensitive Instant Relief Repair + Gum Care 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief Repair + Gum Care 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Ουλίτιδα / Τερηδόνα / Δροσερή Αναπνοή / Περιοδοντίτιδα

    από3,06 € 40,8 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  10. Urtekram Χωρίς Φθόριο 75ml

    Urtekram Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    από4,17 € 55,6 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  11. Frezyderm Sensitive Teeth 75ml

    Frezyderm Sensitive Teeth 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    από3,84 € 51,2 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  12. Biorepair Advanced Active Shield Οδοντόκρεμες 75 Ml Unisex

    Biorepair Advanced Active Shield Οδοντόκρεμες 75 Ml Unisex

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα / Δροσερή Αναπνοή / Ευαίσθητα Δόντια

    από6,50 € 86,67 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  13. Lavera Complete Care Μέντα 75ml

    Lavera Complete Care Μέντα 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    από4,37 € 58,27 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  14. Urtekram Whitening No Fluoride Fresh Mint Χωρίς Φθόριο 75ml

    Urtekram Whitening No Fluoride Fresh Mint Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από4,32 € 57,6 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  15. Emoform Depurdent Χωρίς Φθόριο 50ml

    Emoform Depurdent Χωρίς Φθόριο 50ml

    Δράση: Πλάκα

    από6,50 € 130 €/ltσε 63 καταστήματα

    0

  16. Urtekram Χωρίς Φθόριο 75ml

    Urtekram Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Πλάκα / Ευαίσθητα Δόντια / Λεύκανση / Τερηδόνα / Ουλίτιδα

    από4,32 € 57,6 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  17. Frezyderm Plaque & Tartar 75ml

    Frezyderm Plaque & Tartar 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    4,10 € 54,67 €/lt
    Ad

    0

  18. Elgydium Brilliance & Care 30ml

    Elgydium Brilliance & Care 30ml

    Δράση: Λεύκανση

    από6,23 € 207,67 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  19. Opalescence Whitening 133gr

    Opalescence Whitening 133gr

    Δράση: Λεύκανση

    Ad

    0

  20. Frezyderm Whitening 75ml

    Frezyderm Whitening 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από4,29 € 57,2 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  21. Himalaya Wellness Mint Fresh Herbal 75ml

    Himalaya Wellness Mint Fresh Herbal 75ml

    Δράση: Πλάκα

    4,00 € 53,33 €/lt
    Ad

    0

  22. Curasept ADS 705 με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Curasept ADS 705 με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Δράση: Πλάκα / Περιοδοντίτιδα

    από7,67 € 102,27 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  23. Frezyderm Instant Whitening Blue 75ml

    Frezyderm Instant Whitening Blue 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    5,19 € 69,2 €/lt
    Ad

    0

  24. Κορυφαίο Χρηστών
    Elgydium Antiplaque με Χλωρεξιδίνη
    Κορυφαίο Χρηστών

    Elgydium Antiplaque με Χλωρεξιδίνη

    Δράση: Πλάκα

    Ποσότητα: 50 / 75 / 100 ml
    Τεμάχια: 1 / 2
    3,06 € - 13,34 € από 53,35 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  25. Paradontax Complete Protection Extra Fresh Οδοντόκρεμα Για Ούλα που Αιμορραγούν 75ml

    Paradontax Complete Protection Extra Fresh Οδοντόκρεμα Για Ούλα που Αιμορραγούν 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Περιοδοντίτιδα

    από3,48 € 46,4 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  26. Weleda Ρατάνια 75ml

    Weleda Ρατάνια 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    από5,74 € 76,53 €/ltσε 20 καταστήματα

    0

  27. Colgate Herbal

    0

  28. InterMed Chlorhexil F με Χλωρεξιδίνη 100ml

    InterMed Chlorhexil F με Χλωρεξιδίνη 100ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Περιοδοντίτιδα

    από4,46 € 44,6 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  29. Elmex Sensitive

    Elmex Sensitive

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    Ποσότητα: 75 ml
    Τεμάχια: 1 / 3
    4,34 € 57,87 €/ltσε 47 καταστήματα

    0

  30. InterMed Chlorhexil 0.12% Long Use με Χλωρεξιδίνη 100ml

    InterMed Chlorhexil 0.12% Long Use με Χλωρεξιδίνη 100ml

    Δράση: Πλάκα

    από4,98 € 49,8 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  31. InterMed Medinol 100ml

    InterMed Medinol 100ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    από4,99 € 49,9 €/ltσε 93 καταστήματα

    0

  32. Marvis Classic Strong Mint

    Marvis Classic Strong Mint

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα

    Ποσότητα: 10 / 85 ml
    0,75 € - 5,90 € από 69,41 €/ltσε 63 καταστήματα

    0

  33. Frezyderm Gingivital 75ml

    Frezyderm Gingivital 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    4,23 € 56,4 €/lt
    Ad

    0

  34. Ecodenta Cosmos Organic Χωρίς Φθόριο 75ml

    Ecodenta Cosmos Organic Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια / Πλάκα

    από4,45 € 59,33 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  35. Emoform Sensitive 50ml

    Emoform Sensitive 50ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    6,02 € 120,4 €/lt
    Ad

    0

  36. Frezyderm Pregnancy 75ml

    Frezyderm Pregnancy 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    από4,94 € 65,87 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  37. Frezyderm Periodigum με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Frezyderm Periodigum με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Δράση: Πλάκα / Περιοδοντίτιδα

    6,68 € 89,07 €/lt
    Ad

    0

  38. Zendium Classic με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Zendium Classic με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα / Τερηδόνα / Περιοδοντίτιδα

    από6,43 € 85,73 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  39. GUM Ortho 75ml

    GUM Ortho 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    5,02 € 66,93 €/lt
    Ad

    0

  40. Marvis Smokers Whitening Mint 85ml

    Marvis Smokers Whitening Mint 85ml

    Δράση: Λεύκανση

    από16,50 € 194,12 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  41. InterMed Chlorhexil 0.20% Long Use με Χλωρεξιδίνη 100ml

    InterMed Chlorhexil 0.20% Long Use με Χλωρεξιδίνη 100ml

    Δράση: Πλάκα

    από4,95 € 49,5 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  42. Elgydium Anti-plaque με Χλωρεξιδίνη 100ml

    Elgydium Anti-plaque με Χλωρεξιδίνη 100ml

    Δράση: Πλάκα

    Τεμάχια: 1 / 2
    10,39 € 51,95 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  43. AIM White Now Smile Detox με Ενεργό Άνθρακα 75ml

    AIM White Now Smile Detox με Ενεργό Άνθρακα 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από2,15 € 28,67 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  44. Himalaya Wellness Dental Cream Χωρίς Φθόριο 100gr

    Himalaya Wellness Dental Cream Χωρίς Φθόριο 100gr

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    από3,50 € 35 €/kgσε 23 καταστήματα

    0

  45. Piuma Carbon 75ml

    Piuma Carbon 75ml

    Δράση: Τερηδόνα / Λεύκανση

    από5,40 € 72 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  46. Sensodyne Repair & Protect 75ml

    0

  47. Parodontax Original 75ml

    Parodontax Original 75ml

    3,29 € - 5,07 € από 43,87 €/ltσε 59 καταστήματα

    0

  48. Lavera Neutral Χωρίς Φθόριο 75ml

    Lavera Neutral Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Πλάκα

    από5,79 € 77,2 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  49. Colgate Sensitive Instant Relief 75ml

    Colgate Sensitive Instant Relief 75ml

    2,95 € 39,33 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  50. Sangi Apagard Premio 100ml

    Sangi Apagard Premio 100ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    από17,18 € 171,8 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  51. Frezyderm Black & Polish με Ενεργό Άνθρακα 75ml

    Frezyderm Black & Polish με Ενεργό Άνθρακα 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από5,30 € 70,67 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  52. Sensodyne Extra Fresh 75ml

    Sensodyne Extra Fresh 75ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    2,71 € - 3,00 € από 36,13 €/ltσε 70 καταστήματα

    0

  53. Opalescence Whitening

    Opalescence Whitening

    Δράση: Λεύκανση

    7,50 € - 10,19 € από 68,87 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  54. Himalaya Wellness Mint Fresh Herbal 75ml

    Himalaya Wellness Mint Fresh Herbal 75ml

    Δράση: Πλάκα

    από3,05 € 40,67 €/ltσε 33 καταστήματα

    0

  55. Frezyderm Plaque & Tartar 75ml

    Frezyderm Plaque & Tartar 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα

    από3,80 € 50,67 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  56. Frezyderm Instant Whitening Blue 75ml

    Frezyderm Instant Whitening Blue 75ml

    Δράση: Λεύκανση

    από4,76 € 63,47 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  57. Emoform Sensitive 50ml

    Emoform Sensitive 50ml

    Δράση: Ευαίσθητα Δόντια

    4,91 € 98,2 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  58. Frezyderm Gingivital 75ml

    Frezyderm Gingivital 75ml

    Δράση: Ουλίτιδα

    από3,97 € 52,93 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  59. Frezyderm Periodigum με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Frezyderm Periodigum με Χλωρεξιδίνη 75ml

    Δράση: Πλάκα / Περιοδοντίτιδα

    από6,10 € 81,33 €/ltσε 100 καταστήματα

    0

  60. GUM Ortho 75ml

    GUM Ortho 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    από4,32 € 57,6 €/ltσε 30 καταστήματα

    0

  61. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα