1. Curaprox Enzycal 1450 75ml

    Curaprox Enzycal 1450 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα / Περιοδοντίτιδα

    5,99 € 79,87 €/lt
    Ad

    0

  2. Curaprox Enzycal 950 75ml

    Curaprox Enzycal 950 75ml

    Δράση: Τερηδόνα

    5,33 € - 14,30 € από 71,07 €/ltσε 26 καταστήματα

    0

  3. Curaprox Be You Gentle Everyday Whitening 60ml

    Curaprox Be You Gentle Everyday Whitening 60ml

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα

    8,77 € - 8,85 € 146,17 €/lt
    Ad

    0

  4. Curaprox Enzycal Χωρίς Φθόριο 75ml

    Curaprox Enzycal Χωρίς Φθόριο 75ml

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα / Ευαίσθητα Δόντια

    από5,10 € 68 €/ltσε 38 καταστήματα

    0

  5. Curaprox Be You Gin Τοnic + Λωτός Φούξια 60ml

    0

  6. Curaprox Black is White με Ενεργό Άνθρακα 90ml

    Curaprox Black is White με Ενεργό Άνθρακα 90ml

    Δράση: Λεύκανση

    από16,30 € 181,11 €/ltσε 50 καταστήματα

    0

  7. Curaprox Be You Peach & Apricot 60ml

    Curaprox Be You Peach & Apricot 60ml

    Δράση: Λεύκανση

    10,34 € 172,33 €/lt
    Ad

    0

  8. Curaprox Black Is White 8ml

    Curaprox Black Is White 8ml

    Δράση: Λεύκανση

    από5,50 € 687,5 €/ltσε 20 καταστήματα

    0

  9. Curaprox Black Is White 90ml + Οδοντόβουρτσα 5460 με Ενεργό Άνθρακα 90ml

    0

  10. Perio Plus+ Support Chx 0.09% Οδοντόκρεμα 75ml

    Perio Plus+ Support Chx 0.09% Οδοντόκρεμα 75ml

    Δράση: Περιοδοντίτιδα

    από10,20 € 136 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  11. Curaprox Be You

    0

  12. Curaprox Be You 10ml

    Curaprox Be You 10ml

    Δράση: Λεύκανση

    Τεμάχια: 1 / 6
    16,60 € 276,67 €/lt

    0

  13. Curaprox Enzycal 75ml

    Curaprox Enzycal 75ml

    Δράση: Πλάκα

    14,30 € 190,67 €/lt

    0

  14. Curaprox Enzycal 1450 75ml

    Curaprox Enzycal 1450 75ml

    Δράση: Πλάκα / Τερηδόνα / Περιοδοντίτιδα

    από5,29 € 70,53 €/ltσε 22 καταστήματα

    0

  15. Curaprox Be You Gentle Everyday Whitening 60ml

    Curaprox Be You Gentle Everyday Whitening 60ml

    Δράση: Τερηδόνα / Πλάκα

    8,77 € - 8,85 € από 146,17 €/ltσε 45 καταστήματα

    0

  16. Curaprox Be You Gin Τοnic + Λωτός Φούξια 60ml

    0

  17. Curaprox Be You Watermelon 60ml

    Curaprox Be You Watermelon 60ml

    Δράση: Λεύκανση

    10,08 € 168 €/lt
    Ad

    0

  18. Curaprox Be You Peach & Apricot 60ml

    Curaprox Be You Peach & Apricot 60ml

    Δράση: Λεύκανση

    από8,85 € 147,5 €/ltσε 44 καταστήματα

    0

  19. Curaprox Be You Grapefruit & Bergamot 60ml

    Curaprox Be You Grapefruit & Bergamot 60ml

    Δράση: Λεύκανση

    10,01 € 166,83 €/lt
    Ad

    0

  20. Curaprox Be You Watermelon 60ml

    Curaprox Be You Watermelon 60ml

    Δράση: Λεύκανση

    από8,67 € 144,5 €/ltσε 44 καταστήματα

    0

  21. Curaprox Be You Grapefruit & Bergamot 60ml

    Curaprox Be You Grapefruit & Bergamot 60ml

    Δράση: Λεύκανση

    από8,77 € 146,17 €/ltσε 50 καταστήματα

    0

30% κουπόνι από το κατάστημα 2Chill μέχρι 06/10!
30% κουπόνι από το κατάστημα 2Chill μέχρι 06/10!
Δες περισσότερα