1. Wella Ultimate Color Hairspray 95ml

    Wella Ultimate Color Hairspray 95ml

    για Λάμψη / Ενίσχυση Χρώματος, με Πανθενόλη

    15,50 € 163,16 €/lt
    Ad

    0

  2. Wella WellaFlex Brilliant Colors Λακ 250ml

    Wella WellaFlex Brilliant Colors Λακ 250ml

    για Κράτημα

    2,48 € - 5,15 € από 9,92 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  3. Wella Performance Λακ 500ml

    0

  4. Wella Eimi Glam Λακ 200ml

    Wella Eimi Glam Λακ 200ml

    για Λάμψη

    8,54 € 42,7 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  5. Wella Eimi Sugar Lift Volumizer 150ml

    Wella Eimi Sugar Lift Volumizer 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    8,69 € - 9,00 € 57,93 €/lt
    Ad

    0

  6. Κορυφαίο Χρηστών
    Wella Eimi Flexible Finish Λακ 250ml
    Κορυφαίο Χρηστών

    Wella Eimi Flexible Finish Λακ 250ml

    για Κράτημα, με Πανθενόλη

    8,86 € - 10,50 € από 35,44 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  7. Wella WellaFlex 2-Day Volume Λακ 250ml

    Wella WellaFlex 2-Day Volume Λακ 250ml

    για Κράτημα

    2,93 € - 6,15 € 11,72 €/lt
    Ad

    0

  8. Wella Λακ 250ml

    Wella Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από3,90 € 15,6 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  9. Wella Eimi Absolute Set Λακ 500ml

    Wella Eimi Absolute Set Λακ 500ml

    για Διαμόρφωση

    από10,99 € 21,98 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  10. Wella Mistify Me Strong Λακ

    Wella Mistify Me Strong Λακ

    για Κράτημα, με Πανθενόλη

    Ποσότητα: 300 / 500 ml
    9,00 € - 11,57 € από 18,6 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  11. Wella Eimi Fresh Up Anti Freeze Curl Refresher 150ml

    Wella Eimi Fresh Up Anti Freeze Curl Refresher 150ml

    για Αναζωογόνηση Μπούκλας, με Jojoba/Πανθενόλη/Καστορέλαιο

    από9,50 € 63,33 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  12. Wella Eimi Mistify Me Light Λακ

    Wella Eimi Mistify Me Light Λακ

    για Κράτημα, με Πανθενόλη

    Ποσότητα: 75 / 300 / 500 ml
    4,70 € - 19,85 € από 18 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  13. Wella Wellflex Men Express Fix Λακ 250ml

    Wella Wellflex Men Express Fix Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από3,50 € 14 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  14. Wella Wellaflex Power Halt Λακ

    Wella Wellaflex Power Halt Λακ

    για Κράτημα

    Ποσότητα: 75 / 250 ml
    2,20 € - 3,95 € από 12,36 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  15. Wella Λακ 250ml

    Wella Λακ 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    8,40 € 33,6 €/lt

    0

  16. Wella Eimi Body Crafter Volumizer 150ml

    Wella Eimi Body Crafter Volumizer 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    από9,00 € 60 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  17. Wella Shiny Λακ 250ml

    Wella Shiny Λακ 250ml

    για Κράτημα

    2,80 € 11,2 €/lt
    Ad

    0

  18. Wella Wellaflex Fullness for Thin Hair Λακ 250ml

    Wella Wellaflex Fullness for Thin Hair Λακ 250ml

    για Κράτημα

    3,11 € - 3,20 € από 12,44 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  19. Wella Λακ 75ml

    Wella Λακ 75ml

    για Κράτημα

    2,74 € 36,53 €/lt
    Ad

    0

  20. Wella Wellaflex Full & Style Λακ 250ml

    Wella Wellaflex Full & Style Λακ 250ml

    για Κράτημα / UV Προστασία / Διαμόρφωση

    από3,20 € 12,8 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  21. Wella Wellflex Men Λακ 250ml

    Wella Wellflex Men Λακ 250ml

    για Κράτημα

    4,36 € 17,44 €/lt
    Ad

    0

  22. Wella Hairspray 150ml

    Wella Hairspray 150ml

    για Λάμψη

    από12,00 € 80 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  23. Wella Wellaflex Power Hold Λακ 250ml

    0

  24. Wella Ultimate Styling Λακ 250ml

    Wella Ultimate Styling Λακ 250ml

    για Λάμψη, με Πανθενόλη

    3,09 € 12,36 €/lt

    0

  25. Wella Λακ 400ml

    Wella Λακ 400ml

    για Κράτημα

    9,90 € 24,75 €/lt

    0

  26. Wella Instant Volume Boost Λακ 250ml

    Wella Instant Volume Boost Λακ 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου / Κράτημα

    2,93 € - 3,90 € από 11,72 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  27. Wella Mistify Me Λακ 75ml

    Wella Mistify Me Λακ 75ml

    για Κράτημα

    6,93 € 92,4 €/lt

    0

  28. Wella Body Crafter Texturizer 150ml

    Wella Body Crafter Texturizer 150ml

    για Διαμόρφωση

    από8,79 € 58,6 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  29. Wella Wellaflex Shiny Hold Λακ 250ml

    Wella Wellaflex Shiny Hold Λακ 250ml

    για Κράτημα

    3,41 € - 3,44 € από 13,76 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  30. Wella Eimi Body Crafter Texturizer 150ml

    Wella Eimi Body Crafter Texturizer 150ml

    για Διαμόρφωση

    8,79 € - 10,75 € από 58,6 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  31. Wella Frizz Control Λακ 250ml

    Wella Frizz Control Λακ 250ml

    για Κράτημα / Anti-frizz δράση

    από2,93 € 11,72 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  32. Wella Wellaflex Λακ 75ml

    Wella Wellaflex Λακ 75ml

    για Κράτημα / Anti-frizz δράση

    από2,20 € 29,33 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  33. Wella Eimi Super Set Λακ 500ml

    Wella Eimi Super Set Λακ 500ml

    για Κράτημα, με Πανθενόλη

    Ad

    0

  34. Wella Sugar Lift Hairspray 150ml

    Wella Sugar Lift Hairspray 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    7,89 € 52,6 €/lt

    0

  35. Wella Λακ 400ml

    Wella Λακ 400ml

    για Κράτημα

    5,22 € 13,05 €/lt
    Ad

    0

  36. Wella Λακ 250ml

    Wella Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση

    από2,99 € 11,96 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  37. Wella Eimi Ocean Spritz Sea Salt Spray 150ml

    Wella Eimi Ocean Spritz Sea Salt Spray 150ml

    για Beach Waves, με Πανθενόλη

    Ad

    0

  38. Wella Smooth Λακ 250ml

    Wella Smooth Λακ 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    από2,99 € 11,96 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  39. Wella Wellaflex Full & Style Λακ 250ml

    0

  40. Wella Professionals Invigo Volume Boost UpLifting Care Volumizer 150ml

    Wella Professionals Invigo Volume Boost UpLifting Care Volumizer 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Πανθενόλη/Καστορέλαιο

    12,50 € - 29,41 € από 73,33 €/lt

    0

  41. Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Λακ 500ml

    0

  42. Wella Frizz Control Λακ 250ml

    Wella Frizz Control Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από4,03 € 16,12 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  43. Wella Extra Volumizer 250ml

    Wella Extra Volumizer 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    9,50 € 38 €/lt

    0

  44. Wella Power Halt Λακ 250ml

    Wella Power Halt Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από3,39 € 13,56 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  45. Wella Ultimate Color Hairspray 95ml

    Wella Ultimate Color Hairspray 95ml

    για Λάμψη / Ενίσχυση Χρώματος, με Πανθενόλη

    από14,20 € 149,47 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  46. Wella 2 Day Λακ 250ml

    Wella 2 Day Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από2,99 € 11,96 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  47. Wella Λακ 250ml

    Wella Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από3,44 € 13,76 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  48. Wella Performance Λακ 500ml

    Wella Performance Λακ 500ml

    για Κράτημα

    5,50 € - 27,37 € από 11 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  49. Wella Professionals Invigo Hairspray 150ml

    Wella Professionals Invigo Hairspray 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    από14,19 € 94,6 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  50. Wella Professionals Eimi Pearl Styler 100ml

    Wella Professionals Eimi Pearl Styler 100ml

    για Anti-frizz δράση

    από8,56 € 85,6 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  51. Wella Volumizer 150ml

    Wella Volumizer 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    8,88 € 59,2 €/lt

    0

  52. Wella Eimi Sugar Lift Volumizer 150ml

    Wella Eimi Sugar Lift Volumizer 150ml

    για Ενίσχυση Όγκου

    8,69 € - 9,00 € από 57,93 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  53. Wella Eimi Ocean Spritz Sea Salt Spray 150ml

    Wella Eimi Ocean Spritz Sea Salt Spray 150ml

    για Beach Waves, με Πανθενόλη

    8,97 € - 18,71 € από 59,8 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  54. Wella Λακ 75ml

    Wella Λακ 75ml

    για Κράτημα

    από1,99 € 26,53 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  55. Wella WellaFlex 2-Day Volume Λακ

    Wella WellaFlex 2-Day Volume Λακ

    για Κράτημα

    Ποσότητα: 250 / 400 ml
    2,93 € - 6,15 € από 11,72 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  56. Wella Shiny Λακ 250ml

    Wella Shiny Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από2,80 € 11,2 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  57. Wella Wellflex Men Λακ 250ml

    Wella Wellflex Men Λακ 250ml

    για Κράτημα

    από3,70 € 14,8 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  58. Wella Wellaflex Power Hold Λακ 250ml

    Wella Wellaflex Power Hold Λακ 250ml

    για Κράτημα

    3,20 € - 3,99 € από 12,8 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  59. Wella Eimi Super Set Λακ

    Wella Eimi Super Set Λακ

    για Κράτημα, με Πανθενόλη

    Ποσότητα: 300 / 500 ml
    9,00 € - 18,14 € από 18,6 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  60. Wella Wellaflex Full & Style Λακ 250ml

    Wella Wellaflex Full & Style Λακ 250ml

    για Κράτημα

    2,80 € - 3,39 € από 11,2 €/ltσε 5 καταστήματα

    0