1. Lavish Care Ocean Mist Sea Salt Spray 300ml

    Lavish Care Ocean Mist Sea Salt Spray 300ml

    για Beach Waves, με Βιταμίνη E

    9,50 € 31,67 €/lt
    Ad

    0

  2. Kérastase Volumizer 190ml

    Kérastase Volumizer 190ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Μέλι/Βούτυρο Καριτέ/Coconut Oil

    από24,04 € 126,53 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  3. Criminals Alcatraz Sea Salt Spray 200ml

    Criminals Alcatraz Sea Salt Spray 200ml

    για Beach Waves

    10,00 € 50 €/lt
    Ad

    0

  4. Faipa City Life Texturizer 150ml

    Faipa City Life Texturizer 150ml

    για Διαμόρφωση, με Κερατίνη

    από20,35 € 135,67 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  5. Label.M Fashion Edition Sea Salt Spray 200ml

    0

  6. TommyG Lac Λακ 400ml

    TommyG Lac Λακ 400ml

    για Anti-frizz δράση, με Aloe Vera

    από9,50 € 23,75 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  7. Schwarzkopf Osis+ Volume Up Λακ 300ml

    Schwarzkopf Osis+ Volume Up Λακ 300ml

    για Κράτημα, με Καστορέλαιο

    8,41 € 28,03 €/lt
    Ad

    0

  8. Schwarzkopf Session Label Sea Salt Spray 200ml

    Schwarzkopf Session Label Sea Salt Spray 200ml

    για Beach Waves

    από13,10 € 65,5 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  9. Uppercut Deluxe Sea Salt Spray 150ml

    Uppercut Deluxe Sea Salt Spray 150ml

    για Beach Waves

    από11,90 € 79,33 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  10. Nirvel Agua Marina Sea Salt Spray 500ml

    Nirvel Agua Marina Sea Salt Spray 500ml

    για Beach Waves

    από10,50 € 21 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  11. L'Oréal Professionnel Infinium Pure Λακ

    L'Oréal Professionnel Infinium Pure Λακ

    για Κράτημα

    Ποσότητα: 300 / 500 ml
    13,04 € - 19,99 € από 39,8 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  12. Schwarzkopf Osis+ Sparkler Λακ 300ml

    Schwarzkopf Osis+ Sparkler Λακ 300ml

    για Κράτημα

    από8,32 € 27,73 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  13. Farcom Grooming Spray 300ml

    Farcom Grooming Spray 300ml

    για Anti-frizz δράση

    από9,60 € 32 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  14. TommyG Sea Salt Spray 150ml

    TommyG Sea Salt Spray 150ml

    για Beach Waves

    από11,10 € 74 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  15. Joker Barber Grooming Spray 150ml

    Joker Barber Grooming Spray 150ml

    για Beach Waves

    από11,52 € 76,8 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  16. Schwarzkopf Osis+ Freeze Λακ

    Schwarzkopf Osis+ Freeze Λακ

    για Anti-frizz δράση, με Πανθενόλη/Καστορέλαιο

    Ποσότητα: 300 / 500 ml
    7,70 € - 11,00 € από 19,8 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  17. Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου / Κράτημα, με Πανθενόλη

    11,52 € 46,08 €/lt
    Ad

    0

  18. Milk Shake Volume Solution Volumizer 175ml

    Milk Shake Volume Solution Volumizer 175ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Aloe Vera

    από11,39 € 65,09 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  19. Farcom Expertia Professionel Sculpt & Freeze Λακ 500ml

    Farcom Expertia Professionel Sculpt & Freeze Λακ 500ml

    για Anti-frizz δράση

    9,40 €7,52 € 15,04 €/lt
    Ad

    0

  20. Aveda Volumizer

    Aveda Volumizer

    για Ενίσχυση Όγκου, με Aloe Vera

    Ποσότητα: 40 / 100 ml
    8,05 € - 19,07 € από 198,7 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  21. Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    0

  22. Immortal NYC Chaos Sea Salt Spray 250ml

    Immortal NYC Chaos Sea Salt Spray 250ml

    για Beach Waves, με Καστορέλαιο

    από10,08 € 40,32 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  23. Schwarzkopf Osis+ Session Λακ 300ml

    0

  24. Redken Volume Boost Volumizer 250ml

    Redken Volume Boost Volumizer 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου, με Καστορέλαιο

    από16,84 € 67,36 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  25. Spray Beach Finish Sea Salt Spray 200ml

    Spray Beach Finish Sea Salt Spray 200ml

    για Beach Waves

    από13,90 € 69,5 €/ltσε 14 καταστήματα

    0

  26. STMNT Grooming Spray 200ml

    STMNT Grooming Spray 200ml

    για Anti-frizz δράση

    από18,91 € 94,55 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  27. Keune Free Styler Λακ

    Keune Free Styler Λακ

    για Λάμψη / Anti-frizz δράση

    Ποσότητα: 75 / 300 ml
    5,40 € - 11,62 € από 40,37 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  28. Redken 32 Max Hold Λακ 300ml

    Redken 32 Max Hold Λακ 300ml

    για Κράτημα

    από17,21 € 57,37 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  29. Κορυφαίο Χρηστών
    Schwarzkopf Silhouette Λακ
    Κορυφαίο Χρηστών

    Schwarzkopf Silhouette Λακ

    για Κράτημα

    Ποσότητα: 300 / 500 / 750 ml
    3,50 € - 11,38 € από 11,67 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

    Πολυ δυνατη με μεγαλη διαρκεια.. The best.
    5

    1 χρήστες τη βρήκαν χρήσιμη

    PTR

    PTR

  30. Bandido Sea Salt Spray 250ml

    Bandido Sea Salt Spray 250ml

    για Beach Waves

    από11,90 € 47,6 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  31. Schwarzkopf Osis+ Session Λακ

    Schwarzkopf Osis+ Session Λακ

    για Κράτημα

    Ποσότητα: 100 / 300 / 500 ml
    2,80 € - 21,34 € από 19,04 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  32. Morgan's Sea Salt Spray 100ml

    Morgan's Sea Salt Spray 100ml

    για Beach Waves

    από11,80 € 118 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  33. Senor Surfer Sea Salt Spray 250ml

    Senor Surfer Sea Salt Spray 250ml

    για Beach Waves

    13,34 € 53,36 €/lt
    Ad

    0

  34. Keune Texturizer 500ml

    Keune Texturizer 500ml

    για Διαμόρφωση

    20,90 €19,39 € 38,78 €/lt

    0

  35. Schwarzkopf Osis+ Freeze Texturizer 500ml

    Schwarzkopf Osis+ Freeze Texturizer 500ml

    για Διαμόρφωση

    11,60 € 23,2 €/lt
    Ad

    0

  36. Kevin Murphy Doo Over Λακ 250ml

    Kevin Murphy Doo Over Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση

    από28,69 € 114,76 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  37. Schwarzkopf Texturizer 300ml

    Schwarzkopf Texturizer 300ml

    για Διαμόρφωση

    9,08 € 30,27 €/lt
    Ad

    0

  38. Schwarzkopf Osis+ Freeze Pump Λακ 200ml

    Schwarzkopf Osis+ Freeze Pump Λακ 200ml

    για Κράτημα

    7,77 € - 9,79 € από 37,5 €/ltσε 16 καταστήματα

    0

  39. Moroccanoil Texturizer 205ml

    Moroccanoil Texturizer 205ml

    για Διαμόρφωση, με Argan

    15,50 € - 30,00 € 146,34 €/lt
    Ad

    0

  40. Poppin Yang Sea Salt Spray 250ml

    Poppin Yang Sea Salt Spray 250ml

    για Beach Waves

    από12,90 € 51,6 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  41. Clarite Bold Aegean Sea Salt Spray 250ml

    0

  42. Wella Ultimate Color Hairspray 95ml

    Wella Ultimate Color Hairspray 95ml

    για Λάμψη / Ενίσχυση Χρώματος, με Πανθενόλη

    από14,01 € 147,47 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  43. Syoss Max Hold Λακ

    Syoss Max Hold Λακ

    για Anti-frizz δράση, με Πανθενόλη

    Ποσότητα: 300 / 400 ml
    3,99 € 9,98 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  44. L'Oréal Professionnel Tecni Art Fix Anti-Frizz Λακ 250ml

    L'Oréal Professionnel Tecni Art Fix Anti-Frizz Λακ 250ml

    για Anti-frizz δράση

    από14,48 € 57,92 €/ltσε 28 καταστήματα

    0

  45. Keune Shine Therapy Λακ 200ml

    Keune Shine Therapy Λακ 200ml

    για Λάμψη

    από12,94 € 64,7 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  46. Lavish Care Ocean Mist Sea Salt Spray 300ml

    Lavish Care Ocean Mist Sea Salt Spray 300ml

    για Beach Waves, με Βιταμίνη E

    από9,21 € 30,7 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  47. Keune Λακ 300ml

    Keune Λακ 300ml

    για Anti-frizz δράση

    από12,37 € 41,23 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  48. Jean Iver Λακ

    Jean Iver Λακ

    για Κράτημα

    Ποσότητα: 200 / 500 ml
    5,25 € - 6,65 € από 13,3 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  49. Kyana Λακ 400ml

    Kyana Λακ 400ml

    για Λάμψη

    από18,51 € 46,28 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  50. Moroccanoil Hairspray 225ml

    Moroccanoil Hairspray 225ml

    από28,20 € 125,33 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  51. Lorvenn Silk Styling Hairspray 200ml

    Lorvenn Silk Styling Hairspray 200ml

    για Λάμψη

    από10,46 € 52,3 €/ltσε 20 καταστήματα

    0

  52. Schwarzkopf Osis+ Volume Up Λακ 300ml

    Schwarzkopf Osis+ Volume Up Λακ 300ml

    για Κράτημα, με Καστορέλαιο

    από8,40 € 28 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

  53. Farcom Expertia Professionel Sculpt & Freeze Λακ 500ml

    Farcom Expertia Professionel Sculpt & Freeze Λακ 500ml

    για Anti-frizz δράση

    από7,52 € 15,04 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  54. Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    για Ενίσχυση Όγκου / Κράτημα, με Πανθενόλη

    από11,52 € 46,08 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  55. Schwarzkopf Osis+ Session Λακ

    Schwarzkopf Osis+ Session Λακ

    για Διαμόρφωση

    Ποσότητα: 300 / 500 ml
    7,77 € - 10,17 € από 19 €/ltσε 18 καταστήματα

    0

  56. Senor Surfer Sea Salt Spray 250ml

    Senor Surfer Sea Salt Spray 250ml

    για Beach Waves

    από13,34 € 53,36 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  57. Schwarzkopf Osis+ Freeze Texturizer 500ml

    Schwarzkopf Osis+ Freeze Texturizer 500ml

    για Διαμόρφωση

    από9,98 € 19,96 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

  58. Schwarzkopf Texturizer 300ml

    Schwarzkopf Texturizer 300ml

    για Διαμόρφωση

    από8,00 € 26,67 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  59. Moroccanoil Texturizer

    Moroccanoil Texturizer

    για Διαμόρφωση, με Argan

    Ποσότητα: 60 / 205 ml
    15,50 € - 30,00 € από 146,34 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  60. Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    Farcom Arren Grooming Spray 250ml

    για Beach Waves

    από13,28 € 53,12 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  61. Pre-Styling Starts Here!

  62. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα