1. Farcom Seri Scalp Comfort Advanced Αμπούλες 12x10ml
    Αμπούλες Μαλλιών

    Farcom Seri Scalp Comfort Advanced Αμπούλες 12x10ml

    κατά της Τριχόπτωσης

    22,55 €18,04 €
    Ad

    0

  2. L'Oréal Professionnel Serie Expert New Pro Longer Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  3. AVGERINOS Summer Addict Αντηλιακό Spray 150ml
    Αντηλιακά Μαλλιών

    AVGERINOS Summer Addict Αντηλιακό Spray 150ml

    Ενυδάτωση / Προστασία Χρώματος

    14,00 € 93,33 €/lt
    Ad

    0

  4. Dabur Amla 100ml
    Λάδια Μαλλιών

    Dabur Amla 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    5,50 €3,00 € 30 €/lt

    0

  5. OliveSpa Santo Volcano Spa 100ml
    Λάδια Μαλλιών

    OliveSpa Santo Volcano Spa 100ml

    Δράση: Λάμψη, κατά της Ψαλίδας

    17,44 €16,35 € 163,5 €/lt
    Ad

    0

  6. Schwarzkopf Bc Bonacure 100ml
    Lotion Μαλλιών

    Schwarzkopf Bc Bonacure 100ml

    Αναδόμηση

    14,47 €13,43 €

    0

  7. Farcom Seri Crystal Liquid Intensive Care 100ml
    Lotion Μαλλιών

    Farcom Seri Crystal Liquid Intensive Care 100ml

    Ενδυνάμωση

    10,08 €8,06 €
    Ad

    0

  8. The Ordinary Multi-Peptide for Hair Density Serum Μαλλιών 60ml
    Serum Μαλλιών

    The Ordinary Multi-Peptide for Hair Density Serum Μαλλιών 60ml

    με Καφεΐνη/Καστορέλαιο/Πεπτίδια/Βιοτίνη,κατά της Τριχόπτωσης

    0

  9. Kérastase Discipline Maskeratine 200ml
    Μάσκες Μαλλιών

    Kérastase Discipline Maskeratine 200ml

    με Κερατίνη

    38,29 €30,63 € 159,6 €/lt

    0

  10. Bumble and Bumble Invisible Oil Heat/UV Protective Primer Αντηλιακό Spray 250ml

    0

  11. Kérastase Genesis Cure Anti-Chute Intensive Αμπούλες 10x6ml
    Αμπούλες Μαλλιών

    Kérastase Genesis Cure Anti-Chute Intensive Αμπούλες 10x6ml

    κατά της Τριχόπτωσης, με Aminexil, Καστορέλαιο & Κολλαγόνο

    0

  12. Kérastase Chroma Absolu 210ml
    Λάδια Μαλλιών

    Kérastase Chroma Absolu 210ml

    Δράση: Διατήρηση Χρώματος

    35,89 €33,30 € 165,24 €/lt

    0

  13. L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer 400ml
    Lotion Μαλλιών

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer 400ml

    Αναδόμηση

    52,00 €από44,99 € σε 2 καταστήματα

    0

  14. Olaplex No3 Hair Perfector Serum Μαλλιών 20ml
    Serum Μαλλιών

    Olaplex No3 Hair Perfector Serum Μαλλιών 20ml

    για Ενδυνάμωση

    8,21 €7,62 €

    0

  15. Kérastase Curl Manifesto Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  16. Kérastase Chronologiste Huile de Parfum Ξηρό Λάδι Μαλλιών 75ml
    Λάδια Μαλλιών

    Kérastase Chronologiste Huile de Parfum Ξηρό Λάδι Μαλλιών 75ml

    Δράση: Ενδυνάμωση

    50,35 €46,72 € 649,07 €/lt

    0

  17. Gerovital H3 Derma Αμπούλες 12x10ml
    Αμπούλες Μαλλιών

    Gerovital H3 Derma Αμπούλες 12x10ml

    κατά της Τριχόπτωσης, με Πανθενόλη, Νιασιναμίδη & Καστορέλαιο

    Ad

    0

  18. L'Oréal Professionnel Serie Expert Curl Expression Rich Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  19. OliveSpa Santo Bougainvillea Serum Μαλλιών 100ml
    Serum Μαλλιών

    OliveSpa Santo Bougainvillea Serum Μαλλιών 100ml

    για Ενδυνάμωση

    21,04 €19,73 €
    Ad

    0

  20. Schwarzkopf Fibre Clinix 200ml
    Lotion Μαλλιών

    Schwarzkopf Fibre Clinix 200ml

    Λείανση

    13,32 €11,12 €

    0

  21. Kérastase Resistance Serum Μαλλιών 30ml
    Serum Μαλλιών

    Kérastase Resistance Serum Μαλλιών 30ml

    για Αναδόμηση

    40,02 €33,42 €

    0

  22. Moroccanoil Λάδι Μαλλιών 125ml
    Λάδια Μαλλιών

    Moroccanoil Λάδι Μαλλιών 125ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    51,06 €44,10 € 400 €/lt

    0

  23. Kérastase Resistance Extentioniste Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  24. Lavish Care Kopexil Aqua Αμπούλες 10x10ml
    Αμπούλες Μαλλιών

    Lavish Care Kopexil Aqua Αμπούλες 10x10ml

    κατά της Τριχόπτωσης, με Καστορέλαιο

    0

  25. Moroccanoil Intense Hydrating Μάσκα Μαλλιών 75ml

    0

  26. Schwarzkopf Serum Μαλλιών 100ml
    Serum Μαλλιών

    Schwarzkopf Serum Μαλλιών 100ml

    με Κερατίνη,για Αναδόμηση

    20,44 €17,07 €

    0

  27. L'Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  28. Moroccanoil Treatment 25ml
    Λάδια Μαλλιών

    Moroccanoil Treatment 25ml

    Δράση: Λάμψη

    17,71 €15,30 € 680 €/lt

    0

  29. Epres Lotion Μαλλιών (2x15ml)
    Lotion Μαλλιών

    Epres Lotion Μαλλιών (2x15ml)

    Αναδόμηση

    από37,24 € σε 2 καταστήματα

    0

  30. Paul Mitchell Super Skinny Serum Μαλλιών 150ml
    Serum Μαλλιών

    Paul Mitchell Super Skinny Serum Μαλλιών 150ml

    για Λείανση

    26,78 €24,84 €

    0

  31. Kérastase Resistance Force Architecte Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  32. Kérastase Discipline Oleo Relax 75ml
    Λάδια Μαλλιών

    Kérastase Discipline Oleo Relax 75ml

    Δράση: Επανόρθωση

    43,19 €40,06 € 556,67 €/lt

    0

  33. Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Sun Protect Beach Wave Spray 150ml

    0

  34. Moroccanoil Intense Hydrating Μάσκα Μαλλιών 500ml

    0

  35. Molecular Repair Hair Oil 10ml
    Λάδια Μαλλιών

    Molecular Repair Hair Oil 10ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    22,00 €18,44 € 1.921 €/lt

    0

  36. Moroccanoil Lotion Μαλλιών 100ml
    Lotion Μαλλιών

    Moroccanoil Lotion Μαλλιών 100ml

    Θρέψη

    51,06 €44,10 €

    0

  37. Rizes Crete Elixir με Ελαιόλαδο και Έλαιο Κάνναβης Serum Μαλλιών 100ml

    0

  38. Olaplex Rich Hydration Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  39. Moroccanoil Λάδι Μαλλιών 125ml
    Λάδια Μαλλιών

    Moroccanoil Λάδι Μαλλιών 125ml

    Δράση: Ενυδάτωση, κατά της Ψαλίδας

    46,98 €40,58 € 392 €/lt

    0

  40. Schwarzkopf Fibre Clinix Vibrancy Μάσκα Μαλλιών 250ml

    0

  41. Schwarzkopf R-TWO Bonacure Renewal Sealer 145ml
    Lotion Μαλλιών

    Schwarzkopf R-TWO Bonacure Renewal Sealer 145ml

    Ενδυνάμωση

    19,46 €14,21 €

    0

  42. L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer Serum Μαλλιών 400ml

    0

  43. Moroccanoil Treatment 25ml
    Λάδια Μαλλιών

    Moroccanoil Treatment 25ml

    Δράση: Λάμψη

    17,71 €15,30 € 680 €/lt

    0

  44. System Professional Fibra Solar Sealing Cream SOL5 Αντηλιακό 125ml
    Αντηλιακά Μαλλιών

    System Professional Fibra Solar Sealing Cream SOL5 Αντηλιακό 125ml

    Ενυδάτωση / Λείανση

    23,22 €20,63 € 172 €/lt

    0

  45. Gerovital H3 Derma Αμπούλες 12x10ml
    Αμπούλες Μαλλιών

    Gerovital H3 Derma Αμπούλες 12x10ml

    κατά της Τριχόπτωσης, με Πανθενόλη, Νιασιναμίδη & Καστορέλαιο

    0

  46. Moroccanoil High Shine Gloss Μάσκα Μαλλιών 200ml
    Μάσκες Μαλλιών

    Moroccanoil High Shine Gloss Μάσκα Μαλλιών 200ml

    με Argan Oil

    33,34 €28,80 € 165 €/lt

    0

  47. Schwarzkopf Bonacure R-TWO 400ml
    Lotion Μαλλιών

    Schwarzkopf Bonacure R-TWO 400ml

    Αναδόμηση

    21,11 €17,63 €

    0

  48. AVGERINOS Summer Addict Αντηλιακό Spray 150ml
    Αντηλιακά Μαλλιών

    AVGERINOS Summer Addict Αντηλιακό Spray 150ml

    Ενυδάτωση / Προστασία Χρώματος

    14,00 € 93,33 €/lt

    0

  49. Farcom Seri Scalp Comfort Advanced Αμπούλες 12x10ml
    Αμπούλες Μαλλιών

    Farcom Seri Scalp Comfort Advanced Αμπούλες 12x10ml

    κατά της Τριχόπτωσης

    22,55 €18,04 €

    0

  50. OliveSpa Santo Bougainvillea Serum Μαλλιών 100ml
    Serum Μαλλιών

    OliveSpa Santo Bougainvillea Serum Μαλλιών 100ml

    για Ενδυνάμωση

    21,04 €19,73 €

    0

  51. Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 50ml
    Λάδια Μαλλιών

    Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    18,23 €16,41 € 342 €/lt

    0

  52. OliveSpa Santo Volcano Spa 100ml
    Λάδια Μαλλιών

    OliveSpa Santo Volcano Spa 100ml

    Δράση: Λάμψη, κατά της Ψαλίδας

    17,44 €16,35 € 163,5 €/lt

    0

  53. Kezy Absolute 18 In 1 Μάσκα Μαλλιών 200ml

    0

  54. Farcom Seri Crystal Liquid Intensive Care 100ml
    Lotion Μαλλιών

    Farcom Seri Crystal Liquid Intensive Care 100ml

    Ενδυνάμωση

    10,08 €8,06 €

    0