1. Yari Λάδι Μαλλιών 100ml

    0

  2. Yari Λάδι Μαλλιών 105ml

    Yari Λάδι Μαλλιών 105ml

    Δράση: Ενδυνάμωση

    4,50 € 42,86 €/lt

    0

  3. Yari Λάδι Μαλλιών 110ml

    Yari Λάδι Μαλλιών 110ml

    Δράση: Ενυδάτωση

    4,30 € 39,09 €/lt

    0

  4. Λάδι Μαλλιών Yari Μάραθο (250 Ml)

    0

  5. Yari 36 in 1 250ml

    Yari 36 in 1 250ml

    Δράση: Θρέψη, κατά της Τριχόπτωσης

    από11,79 € 47,16 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  6. Yari Λάδι Μαλλιών 105ml

    Yari Λάδι Μαλλιών 105ml

    Δράση: Ενυδάτωση, κατά της Τριχόπτωσης & της Ψαλίδας

    6,50 € 61,91 €/lt

    0

  7. Batana Oil 100% Φυσικό Έλαιο Υποστήριξη Υγιούς Τριχοφυΐας & Θρέψη Μαλλιών 105ml

    0

  8. Λάδι Μαλλιών Δεντρολίβανο & Batana Ενδυνάμωση & Ανάπτυξη Μαλλιών 100ml

    0

  9. Yari Peppermint Oil 250ml

    Yari Peppermint Oil 250ml

    Δράση: Θρέψη

    από16,21 € 64,84 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  10. Yari Jasmine 250ml

    Yari Jasmine 250ml

    Δράση: Ενδυνάμωση

    18,95 € 75,8 €/lt

    0

  11. Yari Natural Garlic Oil 250ml

    Yari Natural Garlic Oil 250ml

    Δράση: Θρέψη

    12,00 € 48 €/lt

    0

  12. Yari Castor 250ml

    Yari Castor 250ml

    Δράση: Ενδυνάμωση

    20,94 € 83,76 €/lt

    0

  13. Yari Papaya Oil 250ml

    Yari Papaya Oil 250ml

    Δράση: Θρέψη

    15,25 € 61 €/lt

    0