1. Mielle Organics Rosemary Mint 59ml

    Mielle Organics Rosemary Mint 59ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    10,90 € 184,75 €/lt
    Ad

    0

  2. Moroccanoil Treatment All Hair Types

    Moroccanoil Treatment All Hair Types

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 25 / 50 / 100 / 125 ml
    16,31 € - 40,21 € από 418,7 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  3. L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 90ml

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 90ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    21,76 € 241,78 €/lt
    Ad

    0

  4. Shiseido Fino Premium Touch 70ml

    Shiseido Fino Premium Touch 70ml

    Δράση: Λείανση, κατά της Ψαλίδας

    από11,60 € 165,71 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  5. Saryna Key Λάδι Μαλλιών 105ml

    Saryna Key Λάδι Μαλλιών 105ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    39,97 € 380,67 €/lt
    Ad

    0

  6. Moroccanoil Treatment Light

    Moroccanoil Treatment Light

    Δράση: Θρέψη, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 25 / 50 / 100 / 125 / 200 ml
    15,61 € - 104,22 € από 374,4 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  7. Schwarzkopf Ultime Barbary Fig Finishing 100ml

    0

  8. Schwarzkopf Fibre Clinix Light 100ml

    Schwarzkopf Fibre Clinix Light 100ml

    Δράση: Λείανση, κατά της Ψαλίδας

    από19,59 € 195,9 €/ltσε 7 καταστήματα

    0

  9. Davines OI 135ml

    Davines OI 135ml

    Δράση: Θρέψη, κατά της Ψαλίδας

    από41,27 € 305,7 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  10. Olaplex N°7 Bonding

    Olaplex N°7 Bonding

    Δράση: Λείανση, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 30 / 60 ml
    16,00 € - 32,81 € από 533,33 €/ltσε 13 καταστήματα

    0

  11. Kérastase Discipline Oleo Relax 75ml

    Kérastase Discipline Oleo Relax 75ml

    Δράση: Επανόρθωση

    34,93 € - 40,06 € από 485,33 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  12. Faipa Non 250ml

    Faipa Non 250ml

    Δράση: Επανόρθωση

    από15,90 € 63,6 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  13. Macadamia Healing Treatment 27ml

    Macadamia Healing Treatment 27ml

    Δράση: Επανόρθωση

    από13,44 € 497,78 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  14. L'Oreal Paris Elvive Extraordinary Oil 100ml

    L'Oreal Paris Elvive Extraordinary Oil 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    5,95 € 59,5 €/ltσε 17 καταστήματα

    0

  15. Moroccanoil Treatment

    Moroccanoil Treatment

    Δράση: Λάμψη

    Ποσότητα: 25 / 50 ml
    17,00 € - 30,01 € από 625,4 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  16. Kérastase Chroma Absolu

    Kérastase Chroma Absolu

    Δράση: Διατήρηση Χρώματος

    Ποσότητα: 75 / 210 ml
    33,30 € - 39,26 € από 165,24 €/ltσε 6 καταστήματα

    0

  17. Biopharma Argan Crystal 60ml

    Biopharma Argan Crystal 60ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    9,50 € 158,33 €/lt
    Ad

    0

  18. Dabur Amla Gold 200ml

    Dabur Amla Gold 200ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Τριχόπτωσης

    από6,90 € 34,5 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  19. Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 50ml

    Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    18,62 € 372,4 €/lt
    Ad

    0

  20. Pantene Repair & Protect Leave-In 100ml

    Pantene Repair & Protect Leave-In 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    από4,72 € 47,2 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  21. Saryna Key Pure African Shea 50ml

    Saryna Key Pure African Shea 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    26,87 € 537,4 €/lt
    Ad

    0

  22. Κορυφαίο Χρηστών
    Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale
    Κορυφαίο Χρηστών

    Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 30 / 75 ml
    23,51 € - 46,74 € από 493,33 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  23. Farmavita Sublime Elixir 100ml

    Farmavita Sublime Elixir 100ml

    Δράση: Ενυδάτωση

    16,45 € 164,5 €/lt
    Ad

    0

  24. TommyG Keratin Non 300ml

    TommyG Keratin Non 300ml

    Δράση: Επανόρθωση

    από13,30 € 44,33 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  25. Schwarzkopf Ultime Argan Finishing 100ml

    Schwarzkopf Ultime Argan Finishing 100ml

    Δράση: Θρέψη

    από16,31 € 163,1 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  26. L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox 50ml

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox 50ml

    Δράση: Θρέψη, κατά της Ψαλίδας

    από19,10 € 382 €/ltσε 41 καταστήματα

    0

  27. Faipa City Life 50ml

    0

  28. Kérastase Gloss Absolu Ξηρό Λάδι Μαλλιών 45ml

    Kérastase Gloss Absolu Ξηρό Λάδι Μαλλιών 45ml

    Δράση: Λάμψη, κατά της Ψαλίδας

    από31,38 € 697,33 €/ltσε 9 καταστήματα

    0

  29. Anaplasis Rpnzl

    Anaplasis Rpnzl

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 100 / 200 ml
    9,90 € - 16,30 € από 75,5 €/ltσε 35 καταστήματα

    0

  30. Kérastase Chronologiste Huile de Parfum Ξηρό Λάδι Μαλλιών 75ml

    Kérastase Chronologiste Huile de Parfum Ξηρό Λάδι Μαλλιών 75ml

    Δράση: Ενδυνάμωση

    από46,72 € 622,93 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  31. L'Oreal Paris Elvive Extraordinary Oil 100ml

    L'Oreal Paris Elvive Extraordinary Oil 100ml

    Δράση: Διατήρηση Χρώματος

    από5,95 € 59,5 €/ltσε 15 καταστήματα

    0

  32. Apivita Natural Laurel 100ml

    Apivita Natural Laurel 100ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Τριχόπτωσης

    από7,48 € 74,8 €/ltσε 36 καταστήματα

    0

  33. Lador Wonder Hair 100ml

    Lador Wonder Hair 100ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    19,12 € 191,2 €/lt
    Ad

    0

  34. Natura Siberica Oblepikha Repair Glossing Oil Hair Ends Λάδι Αναδόμησης Τις Άκρες Μαλλιών 50ml

    Natura Siberica Oblepikha Repair Glossing Oil Hair Ends Λάδι Αναδόμησης Τις Άκρες Μαλλιών 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    από8,44 € 168,8 €/ltσε 22 καταστήματα

    0

  35. Schwarzkopf Ultime Rose Finishing 100ml

    Schwarzkopf Ultime Rose Finishing 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    Ad

    0

  36. OliveSpa Santo Volcano Spa 100ml

    OliveSpa Santo Volcano Spa 100ml

    Δράση: Λάμψη, κατά της Ψαλίδας

    από21,80 € 218 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  37. L'Oréal Professionnel Absolut 90ml

    L'Oréal Professionnel Absolut 90ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    10,65 € - 30,71 € 355,33 €/lt
    Ad

    0

  38. Farcom HD Keratin + Argan Care 100ml

    Farcom HD Keratin + Argan Care 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    από4,79 € 47,9 €/ltσε 22 καταστήματα

    0

  39. Alexa Beauty Niki Essence NYX 100ml

    Alexa Beauty Niki Essence NYX 100ml

    Δράση: Θρέψη

    34,90 € 349 €/lt
    Ad

    0

  40. Dabur Amla 100ml

    Dabur Amla 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    από3,00 € 30 €/ltσε 5 καταστήματα

    0

  41. Pantene Pro V Smooth & Sleek 100ml

    Pantene Pro V Smooth & Sleek 100ml

    Δράση: Θρέψη

    από5,53 € 55,3 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  42. Wella Luminous Smoothening

    Wella Luminous Smoothening

    Δράση: Θρέψη

    Ποσότητα: 30 / 100 ml
    7,39 € - 19,00 € από 149 €/ltσε 2 καταστήματα

    0

  43. Nouelv Λάδι Μαλλιών 118ml

    Nouelv Λάδι Μαλλιών 118ml

    Δράση: Θρέψη, κατά της Τριχόπτωσης

    11,99 € 101,61 €/lt

    0

  44. Mielle Organics Mint 59ml

    Mielle Organics Mint 59ml

    Δράση: Ενδυνάμωση

    από8,20 € 138,98 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  45. Mielle Organics Rosemary Mint 59ml

    Mielle Organics Rosemary Mint 59ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    από9,21 € 156,1 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  46. Wella Oil Reflections Light Luminous

    Wella Oil Reflections Light Luminous

    Δράση: Λάμψη

    Ποσότητα: 30 / 100 ml
    7,38 € - 24,40 € από 150 €/ltσε 12 καταστήματα

    0

  47. Dabur Amla Jasmine 200ml

    Dabur Amla Jasmine 200ml

    Δράση: Ενυδάτωση

    από6,53 € 32,65 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  48. L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 90ml

    L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair 90ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    από18,90 € 210 €/ltσε 43 καταστήματα

    0

  49. CHI Argan

    CHI Argan

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Τριχόπτωσης

    Ποσότητα: 15 / 89 ml
    2,10 € - 16,70 € από 140 €/ltσε 19 καταστήματα

    0

  50. Apivita Dandruff Relief Ξηρό Λάδι Μαλλιών 50ml

    Apivita Dandruff Relief Ξηρό Λάδι Μαλλιών 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Πιτυρίδας

    από12,93 € 258,6 €/ltσε 32 καταστήματα

    0

  51. Saryna Key Λάδι Μαλλιών 105ml

    Saryna Key Λάδι Μαλλιών 105ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    από39,97 € 380,67 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  52. Montibello The Tsubaki

    Montibello The Tsubaki

    Δράση: Επανόρθωση

    Ποσότητα: 30 / 130 ml
    7,20 € - 20,99 € από 161,08 €/lt

    0

  53. Schwarzkopf Ultime Barbary Fig Finishing 100ml

    Schwarzkopf Ultime Barbary Fig Finishing 100ml

    Δράση: Θρέψη

    16,31 € - 17,27 € από 169,7 €/ltσε 11 καταστήματα

    0

  54. Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 50ml

    Alfaparf Milano Professional Keratin Therapy Lisse Design 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    από16,41 € 328,2 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  55. Biopharma Argan Crystal 60ml

    Biopharma Argan Crystal 60ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    από9,50 € 158,33 €/ltσε 3 καταστήματα

    0

  56. Saryna Key Pure African Shea 50ml

    Saryna Key Pure African Shea 50ml

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    26,87 € 537,4 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  57. Farmavita Sublime Elixir 100ml

    Farmavita Sublime Elixir 100ml

    Δράση: Ενυδάτωση

    από14,73 € 147,3 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  58. Lador Wonder Hair 100ml

    Lador Wonder Hair 100ml

    Δράση: Ενδυνάμωση, κατά της Ψαλίδας

    από17,74 € 177,4 €/ltσε 8 καταστήματα

    0

  59. Schwarzkopf Ultime Rose Finishing 100ml

    Schwarzkopf Ultime Rose Finishing 100ml

    Δράση: Επανόρθωση

    16,31 € - 18,04 € από 170 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  60. L'Oréal Professionnel Absolut

    L'Oréal Professionnel Absolut

    Δράση: Επανόρθωση, κατά της Ψαλίδας

    Ποσότητα: 30 / 90 ml
    10,65 € - 30,71 € από 355,33 €/ltσε 21 καταστήματα

    0

  61. Προσφορές και Πτώσεις ΤιμώνΔες περισσότερα

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ