1. Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα 125ml

    Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα 125ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    4,79 € - 7,99 € 63,68 €/lt
    Ad

    0

  2. Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac C.e.t Enzymatic Toothcare Kit για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Κοτόπουλο

    από18,80 € 268,57 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  3. PlaqueOff Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα 60gr

    PlaqueOff Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα 60gr

    Κατάλληλο και για Γάτες

    20,00 € - 47,50 € 263,89 €/kg
    Ad

    0

  4. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    4 / 7 / 21 / 42 τμχ
    2,69 € - 17,90 € από 10 €/kgσε 6 καταστήματα

    0

  5. Brit Dental Stick Immuno Probiotics & Cinnamon για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    0

  6. PlaqueOff Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 13τμχ

    0

  7. Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    3,40 € 13,55 €/kg
    Ad

    0

  8. Dentihex για Πέτρα & Πλάκα 20gr

    Dentihex για Πέτρα & Πλάκα 20gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Βανίλια

    από11,50 € 575 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  9. Tropiclean Fresh Breath για Πέτρα & Πλάκα 118ml

    Tropiclean Fresh Breath για Πέτρα & Πλάκα 118ml

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    από19,79 € 167,71 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  10. Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ

    Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από1,34 € 11,65 €/kgσε 13 καταστήματα

    0

  11. Plaque Off Bones για Πέτρα & Πλάκα 340gr 20τμχ

    Plaque Off Bones για Πέτρα & Πλάκα 340gr 20τμχ

    Γεύση: Μπανάνα

    19,90 € - 20,90 € από 58,53 €/kgσε 13 καταστήματα

    0

  12. Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 345gr 21τμχ

    Dentalife Stick για Πέτρα & Πλάκα 345gr 21τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από4,18 € 12,12 €/kgσε 9 καταστήματα

    0

  13. Virbac Veggiedent Fresh Small για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Virbac Veggiedent Fresh Small για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Γεύση: Μέντα

    από13,34 € 59,55 €/kgσε 9 καταστήματα

    0

  14. Pedigree Dentastix Oral Care για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix Oral Care για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    4 / 56 τμχ
    2,54 € - 28,00 € από 12,48 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  15. Virbac VeggieDent Fresh Medium για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Virbac VeggieDent Fresh Medium για Πέτρα & Πλάκα 224gr 15τμχ

    Γεύση: Μέντα

    από13,05 € 58,26 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  16. Beaphar Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα 50gr

    Beaphar Οδοντόβουρτσα για Πέτρα & Πλάκα 50gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Ενήλικο Σκύλο

    από3,80 € 76 €/kgσε 9 καταστήματα

    0

  17. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Κατάλληλο και για Γάτες

    Ad

    0

  18. PlaqueOff Bones για Πέτρα & Πλάκα 485gr

    0

  19. Animal Οδοντόβουρτσα για Στοματική Υγιεινή

    0

  20. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 110gr 7τμχ

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 110gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από1,77 € 16,09 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  21. Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    14,00 € 200 €/kg
    Ad

    0

  22. Brit Οδοντόβουρτσα για Στοματική Υγιεινή 140gr

    0

  23. Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    0

  24. Vet's Best Clean Teeth Finger Pads για Πέτρα & Πλάκα 100gr 50τμχ

    Vet's Best Clean Teeth Finger Pads για Πέτρα & Πλάκα 100gr 50τμχ

    Κατάλληλο και για Γάτες

    από5,90 € 59 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  25. Clean Pets Δακτυλήθρα για Πέτρα & Πλάκα 145.5gr 50τμχ

    Clean Pets Δακτυλήθρα για Πέτρα & Πλάκα 145.5gr 50τμχ

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    7,01 € 48,18 €/kg

    0

  26. Pedigree Dentastix Daily Fresh για Πέτρα & Πλάκα 128gr 5τμχ

    Pedigree Dentastix Daily Fresh για Πέτρα & Πλάκα 128gr 5τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από1,78 € 13,91 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  27. Beaphar Οδοντόκρεμα για Πέτρα & Πλάκα 100ml

    Beaphar Οδοντόκρεμα για Πέτρα & Πλάκα 100ml

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Κουτάβι, Γεύση: Συκώτι

    από5,40 € 54 €/ltσε 10 καταστήματα

    0

  28. Pedigree Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 1440gr

    Pedigree Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 1440gr

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από2,80 € 1,94 €/kgσε 7 καταστήματα

    0

  29. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Γεύση: Κοτόπουλο

    1 / 3 / 5 / 7 τμχ
    0,97 € - 23,50 € από 12,6 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  30. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists για Πέτρα & Πλάκα 130gr

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists για Πέτρα & Πλάκα 130gr

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μοσχάρι

    2,95 € - 3,33 € από 22,69 €/kgσε 8 καταστήματα

    0

  31. Pooch & Mutt Dental για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Pooch & Mutt Dental για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    από4,99 € 19,88 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  32. Whimzees Stix για Πέτρα & Πλάκα

    0

  33. Top Dog Oral Care Σπρέι Υγιεινής Στόματος Σκύλου 75ml

    0

  34. Candioli Dentalpet για Πέτρα & Πλάκα 50ml

    Candioli Dentalpet για Πέτρα & Πλάκα 50ml

    Κατάλληλο και για Γάτες

    από7,90 € 158 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  35. Dentalife Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ

    0

  36. Pedigree Stick για Πέτρα & Πλάκα 1100gr 70τμχ

    0

  37. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα 7τμχ

    0

  38. M.B.F. Lazy για Πέτρα & Πλάκα 35gr

    M.B.F. Lazy για Πέτρα & Πλάκα 35gr

    Γεύση: Φυστικοβούτυρο

    0,50 € 14,29 €/kg

    0

  39. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα 550gr 35τμχ

    0

  40. PlaqueOff Soft Chews για Πέτρα & Πλάκα 180gr 60τμχ

    PlaqueOff Soft Chews για Πέτρα & Πλάκα 180gr 60τμχ

    για Ηλικιωμένο Σκύλο

    από21,11 € 117,28 €/kgσε 9 καταστήματα

    0

  41. Pedigree Dentastix Fresh για Πέτρα & Πλάκα

    0

  42. Buster Dent Dental για Πέτρα & Πλάκα 180gr 7τμχ

    Buster Dent Dental για Πέτρα & Πλάκα 180gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Βοδινό

    2,20 € 12,22 €/kg

    0

  43. Pedigree Dentastix Chewy Chunx για Πέτρα & Πλάκα 68gr 5τμχ

    Pedigree Dentastix Chewy Chunx για Πέτρα & Πλάκα 68gr 5τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από1,29 € 18,97 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  44. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental για Πέτρα & Πλάκα 130gr 7τμχ

    M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental για Πέτρα & Πλάκα 130gr 7τμχ

    Γεύση: Μπανάνα

    από2,20 € 16,92 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  45. Madpet Plaque Attack για Πέτρα & Πλάκα 80gr

    Madpet Plaque Attack για Πέτρα & Πλάκα 80gr

    Κατάλληλο και για Γάτες

    από14,00 € 175 €/kgσε 4 καταστήματα

    0

  46. Plaque Off Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα

    Plaque Off Σκόνη για Πέτρα & Πλάκα

    Κατάλληλο και για Γάτες

    Σε 2 ποσότητες
    20,00 € - 47,50 € από 263,89 €/kgσε 25 καταστήματα

    0

  47. Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα

    Candioli Dental Spray για Πέτρα & Πλάκα

    Κατάλληλο και για Γάτες, Γεύση: Μέντα

    50 / 125 ml
    4,79 € - 7,99 € από 63,68 €/ltσε 4 καταστήματα

    0

  48. Trixie Pressed Sticks για Πέτρα & Πλάκα

    0

  49. Whimzees Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα

    Whimzees Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    1 / 24 / 28 τμχ
    0,58 € - 12,00 € από 28 €/kgσε 3 καταστήματα

    0

  50. Brit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Brit Stick για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    3,70 € - 4,50 € από 14,58 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  51. Whimzees Stix για Πέτρα & Πλάκα

    Whimzees Stix για Πέτρα & Πλάκα

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    1 / 24 / 56 τμχ
    0,58 € - 12,50 € από 0,77 €/kg

    0

  52. Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    Brit Dental Stick Mobility Curcum & Collagen για Πέτρα & Πλάκα 251gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Μέντα

    από3,40 € 13,55 €/kgσε 11 καταστήματα

    0

  53. Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Virbac Cet Enzymatic για Πέτρα & Πλάκα 70gr

    Κατάλληλο και για Γάτες, για Ενήλικο Σκύλο, Γεύση: Κοτόπουλο

    από13,00 € 185,71 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  54. Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    Brit Functional Dental για Πέτρα & Πλάκα 150gr

    για Ενήλικο Σκύλο

    από4,41 € 29,4 €/kgσε 10 καταστήματα

    0

  55. Top Dog Oral Care Σπρέι Υγιεινής Στόματος Σκύλου 75ml

    0

  56. Dentalife Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ

    Dentalife Λιχουδιά για Πέτρα & Πλάκα 115gr 7τμχ

    για Ενήλικο Σκύλο

    από1,58 € 13,74 €/kgσε 13 καταστήματα

    0

  57. Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Pedigree Dentastix για Πέτρα & Πλάκα

    Γεύση: Κοτόπουλο

    1 / 7 / 28 / 35 τμχ
    2,40 € - 20,25 € από 17,98 €/kgσε 5 καταστήματα

    0

  58. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα

    Κατάλληλο και για Γάτες

    0

  59. Animal Οδοντόβουρτσα για Στοματική Υγιεινή

    0

  60. Animal Οδοντόβουρτσα για Ούλα 7τμχ

    0