

Διαιτητικά Μπισκότα Σκύλου Σπανάκι Χωρίς Κρέας Χωρίς Γλουτένη Yoggies 150g
με: Σπανάκι, χωρίς Γλουτένη / χωρίς Σιτηρά / Διαίτης
5,70 € 38 €/kg

Μπισκότα Σκύλου Βοδινό Κρέας Κόκκινο Παντζάρι Χωρίς Γλουτένη Yoggies 150g
με: Παντζάρι / Μοσχάρι, χωρίς Γλουτένη / χωρίς Σιτηρά / Διαίτης
6,30 € 42 €/kg
Μπισκότα Σκύλου Σολομό Καρότο Χωρίς Γλουτένη Yoggies 150g
με: Σολομό / Καρότο / Παντζάρι / Χοιρινό / Αυγό / Δημητριακά, χωρίς Γλουτένη
Ad5,90 € 39,33 €/kg
Λιχουδιές Σκύλους Γάτες Κρέας Γαλοπούλας Λυοφιλοποιημένο Freeze Dried Yoggies 85g
με: Γαλοπούλα, χωρίς Σιτηρά / χωρίς Γλουτένη / Διαίτης
12,00 € 141,18 €/kg
Αποξηραμένη Λιχουδιά Κύβοι Πνεύμονα Αρνιού Yoggies 250g
με: Αρνί / Κρέας / Δημητριακά, Διαίτης
Ad20,50 € 82 €/kgDental Stick Λιχουδιά Σκύλου Καθαρά Δόντια Κόκκαλο Ψυχρής Έκθλιψης Yoggies 2 X 47g
με: Κρέας / Κοτόπουλο / Σιτάρι
5,20 € 110,64 €/kgΚόκκαλο Σκύλου Λιχουδιά Καθαρά Δόντια Ψυχρής Έκθλιψης Cold Pressed Yoggies 118g
με: Κοτόπουλο, χωρίς Γλουτένη
4,10 € 34,75 €/kgΜπισκότα Σκύλου Πρωτεΐνη Εντόμων Κουρκουμά Υποαλλεργικά Χωρίς Γλουτένη Κόκκαλα Yoggies 150g
με: Έντομα, χωρίς Γλουτένη / χωρίς Σιτηρά / Διαίτης
7,00 € 46,67 €/kgΜπισκότα Σκύλου Γαλοπούλα Λιναρόσπορο Χωρίς Γλουτένη Yoggies 150g
με: Γαλοπούλα / Λιναρόσπορο, χωρίς Γλουτένη / χωρίς Σιτηρά / Διαίτης
6,00 € 40 €/kgDental Stick Λιχουδιά Σκύλου Καθαρά Δόντια Κλαράκι Ψυχρής Έκθλιψης Yoggies 120g
με: Κοτόπουλο / Κρέας
5,10 € 42,5 €/kgMini Dental Sticks Λιχουδιά Σκύλου Καθαρά Δόντια Koκαλάκια Ψυχρής Έκθλιψης Yoggies 180g
με: Κρέας / Κοτόπουλο / Σιτάρι / Δημητριακά, χωρίς Γλουτένη
11,40 € 63,33 €/kgΛιχουδιές Σκύλους Γάτες Αποξηραμένο Χοιρινό Κρέας Dried Yoggies 80g
με: Χοιρινό / Κρέας, χωρίς Σιτηρά / χωρίς Γλουτένη
9,10 € 113,75 €/kgΑποξηραμένο Συνοδευτικό Ωμή Τροφή Barf Νιφάδες Φαγόπυρου Λαχανικά Φρούτα & Βότανα 750g Yoggies
με: Λαχανικά / Φρούτα / Βότανα / Κρέας / Δημητριακά / Λιναρόσπορο / Κολοκύθα, χωρίς Γλουτένη
Ad17,10 € 22,8 €/kgΜπισκότα Σκύλου Σολομό Καρότο Χωρίς Γλουτένη Yoggies 150g
με: Σολομό / Καρότο / Παντζάρι / Χοιρινό / Αυγό / Δημητριακά, χωρίς Γλουτένη
5,90 € 39,33 €/kgΛιχουδιές Σκύλους Γάτες Καρδιές Κοτόπουλου Λυοφιλοποιημένο Freeze Dried Yoggies 85g
με: Κοτόπουλο / Κρέας
Ad11,40 € 134,12 €/kgΑποξηραμένη Λιχουδιά Κύβοι Πνεύμονα Αρνιού Yoggies 250g
με: Αρνί / Κρέας / Δημητριακά, Διαίτης
20,50 € 82 €/kgΑποξηραμένο Συνοδευτικό Ωμή Τροφή Barf Νιφάδες Φαγόπυρου Λαχανικά Φρούτα & Βότανα 750g Yoggies
με: Λαχανικά / Φρούτα / Βότανα / Κρέας / Δημητριακά / Λιναρόσπορο / Κολοκύθα, χωρίς Γλουτένη
17,10 € 22,8 €/kgΛιχουδιές Σκύλους Γάτες Καρδιές Κοτόπουλου Λυοφιλοποιημένο Freeze Dried Yoggies 85g
με: Κοτόπουλο / Κρέας
11,40 € 134,12 €/kg