1. Folk 7kg

    Folk 7kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    από83,60 € 11,94 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  2. Folk 7kg

    Folk 7kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Πάπια, Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    108,35 € 15,48 €/kg

    0

  3. Folk 7kg

    Folk 7kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας, Ψάρια & Ρύζι, χωρίς Σιτηρά

    118,90 € 16,99 €/kg

    0

  4. Folk 10kg

    Folk 10kg

    Κουτάβια, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    από142,29 € 14,23 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  5. Folk 12kg

    Folk 12kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Ψάρια, χωρίς Σιτηρά

    από148,11 € 12,34 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  6. Folk 10kg

    Folk 10kg

    Κουτάβια, Μικρόσωμες Φυλές, με Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    από151,53 € 15,15 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  7. Folk 1.6kg

    Folk 1.6kg

    Κουτάβια, Μικρόσωμες Φυλές, με Κουνέλι & Λαγό

    από38,32 € 23,95 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  8. Folk 1.6kg

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας, Κουνέλι, Λαγό, Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    από40,48 € 25,3 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  9. Folk 1.6kg

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Πάπια, Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    από45,97 € 28,73 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  10. Folk 7kg

    Folk 7kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας, Κουνέλι, Λαγό, Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    από94,04 € 13,43 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  11. Folk 12kg

    Folk 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    από139,98 € 11,67 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  12. Folk 12kg

    Folk 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Ελάφι, χωρίς Σιτηρά

    από146,03 € 12,17 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  13. Folk 12kg

    Folk 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Πάπια, Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    167,85 € 13,99 €/kg

    0

  14. Folk 12kg

    Folk 12kg

    Ενήλικοι Σκύλοι, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κρέας, Κουνέλι, Λαγό, Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    από155,46 € 12,96 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  15. Folk 1.6kg

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ορτύκι, χωρίς Σιτηρά

    37,32 € 23,33 €/kg

    0

  16. Folk 1.6kg

    Folk 1.6kg

    Μικρόσωμες Φυλές, με Κρέας & Ψάρια, χωρίς Σιτηρά

    39,07 € 24,42 €/kg

    0

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ