1. PUPIL PREMIUM 12kg

    PUPIL PREMIUM 12kg

    με Ψάρια & Ρύζι, χωρίς Σιτηρά

    από151,24 € 12,6 €/kgσε 2 καταστήματα

    0

  2. PUPIL PREMIUM 12kg

    PUPIL PREMIUM 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Γαλοπούλα & Ρύζι

    110,27 € 9,19 €/kg

    0

  3. PUPIL PREMIUM 12kg

    PUPIL PREMIUM 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Βοδινό

    111,23 € 9,27 €/kg

    0

  4. PUPIL PREMIUM 12kg

    PUPIL PREMIUM 12kg

    Κουτάβια, Μεγαλόσωμες Φυλές, με Βοδινό

    109,31 € 9,11 €/kg

    0

  5. PUPIL PREMIUM 12kg

    PUPIL PREMIUM 12kg

    Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Αρνί & Ρύζι

    119,86 € 9,99 €/kg

    0

  6. PUPIL PREMIUM 12kg

    PUPIL PREMIUM 12kg

    Κουτάβια, Μεσαίες & Μεγαλόσωμες Φυλές, με Βοδινό

    98,75 € 8,23 €/kg

    0

  7. PUPIL PREMIUM 8kg

    PUPIL PREMIUM 8kg

    με Κουνέλι & Λαγό, χωρίς Σιτηρά

    92,03 € 11,5 €/kg

    0

Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Κέρδισε ένα κουπόνι 50€ για την επόμενη αγορά σου!
Δες πώς εδώ