


Friskies Friskies Vitafit Active 9kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Υψηλής Δραστηριότητας
Ad32,00 € - 36,36 € 3,56 €/kg

Friskies Friskies Mini Menu 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Λαχανικά, Υψηλής Δραστηριότητας
Ad7,00 € 4,67 €/kg

Friskies Friskies Vitafit Active
Ενήλικοι Σκύλοι, Υψηλής Δραστηριότητας
Συσκευασία: 1.5 / 4 kg5,71 € - 16,70 € από 2,97 €/kgFriskies 5 Promises Balance 4kg
Μεγαλόσωμες Φυλές, με Λαχανικά, Κοτόπουλο & Βοδινό, Υψηλής Ποιότητας (Premium)
Friskies Friskies Mini Menu Vitafit 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο & Λαχανικά, χωρίς Γλουτένη
Friskies Friskies 5 Promises Balance 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο & Λαχανικά
Ad7,20 € 4,8 €/kgFriskies Friskies Vitafit Junior 15kg
Κουτάβια, με Κοτόπουλο & Λαχανικά, χωρίς Γλουτένη
45,00 € 3 €/kgFriskies Friskies Mini Menu 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μικρόσωμες Φυλές, με Λαχανικά, Υψηλής Δραστηριότητας
Friskies Friskies 5 Promises Balance 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, Μεγαλόσωμες Φυλές, με Κοτόπουλο & Λαχανικά
Friskies Friskies Vitafit Active
από7,60 € σε 3 καταστήματαFriskies Friskies Vitafit 18kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Μοσχάρι, Κρέας & Λαχανικά, Υψηλής Δραστηριότητας
56,00 € 3,11 €/kgFriskies Friskies Vitafit 18kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Μοσχάρι, Κρέας & Λαχανικά, Υψηλής Δραστηριότητας
Ad56,00 € 3,11 €/kgFriskies Friskies Nutri Soft 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Κρέας & Λαχανικά, Υψηλής Δραστηριότητας
7,80 € 5,2 €/kgFriskies Friskies Nutri Soft 1.5kg
Ενήλικοι Σκύλοι, με Βοδινό, Κρέας & Λαχανικά, Υψηλής Δραστηριότητας
Ad7,80 € 5,2 €/kg


























